“smacznie i w dobrej cenie”
Diabli Dolek — recenzja

Diabli Dolek
Nr 21 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Zrecenzowano 4 września 2019

Lokalizacja znakomita, a ceny przystępne. Pstrągi smaczne, świetny szaszłyk gigant.
Prosta knajpka z samoobsługą, ale jedzenie bardzo dobre

Dziękujemy, wowkow

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzenie ok, ja jadłam pstrąga i był super. Mąż szaszłyka, duża porcja ale trochę za tłusty. Ceny normalne, obsługa miła, jedzenie szybko podane. Klimat specyficzny, z humorem, dla dzieci atrakcyjnie. Jak ktoś chce elegancko zjeść to raczej nie tu.

Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Jadłam dwa razy, bo zawsze można dać szansę. Wiem, że kuchnia góralska jest tłusta, lecz w tym miejscu aż do przesady. Niby tanio,ale wolę zapłacić ciut więcej i zjeść ze smakiem., Uważam, że można skorzystać z innych miejsc, których w tej okolicy jest olbrzymia ilość.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, kasiap1971
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Jedzenie przesiąknięte tłuszczem, niedobre pomimo ze w sezonie (przetworzone kupione w sklepie tylko podgrzane i to też nie najlepiej) Rozmokniete frytki. Sałatki z "wiadra" pełne octu. Ceny jak na takie jedzenie wysokie. Nie polecam dla dzieci. (Ani dla nikogo) Jedyne pozytywne wrażenie ubikacje - nie w klimacie i czyste, zadbane.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, diana222018
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zaintrygowani opiniami na temat tegoż przybytku udaliśmy się, aby sami dokonać jego oceny. Miejsce dość rzekłabym ciekawe, wręcz specyficzne... byliśmy dość sceptycznie nastawieni... jednak atmosfera tego miejsca a przede wszystkim smaczne jedzenie w rozsądnej cenie podbiły nasze serca... jesteśmy jak najbardziej na tak ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Lilly_K_K

Diabli Dolek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Diabli Dolek? Podziel się wrażeniami!