Ustroń
Świetna zabawa wśród zielonej przyrody

Zrecenzowano: 12 lipca 2019
Izolda1
Ciekawie

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019
Joanna Ł
Libiąż, Polska

Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W tym parku linowym byliśmy już kilka razy. Ten park wyróżnia na tle innych parków linowych absolutnie wspaniałe położenie wśród przepięknych drzew na wzgórzu góry Równica. Park ma dużo cienia więc chodzi się po nim wspaniale. W oddali widać promyki słońca. Trasy są przeróżne każdy znajdzie coś dla siebie od małych dzieci po dorosłych. Dla najmłodszych dzieci trasa nie ma przepięć. Dla starszych przepinami się na trasach sami. Zawsze jeden karabinek z liny jest wpięty więc jest to bardzo bezpieczne. Przepinanie się karabinkami do liny jest super zabawą. Jest również nowa trasa dla mniejszych dzieci . Park ma także sporo tyrolek do super zjazdów. Personel od lat jest przemiły, profesjonalny, przestrzegający bardzo zasad bezpieczeństwa. Opiekuje się wszystkimi uczestnikami i chętnie udziela rad jak łatwiej przejść daną przeszkodę. W razie potrzeby co zdarza się niezwykle rzadko jeśli ktoś powie, że nie przejdzie danej przeszkody ( widziałam pierwszy taki przypadek na przełomie kilku lat bez problemu ściągnie pracownik osobę na linie na dół w sposób szybki i bardzo profesjonalny). Na miejscu dostaje się kask i można też zakupić rękawiczki. W razie potrzeby można też na miejscu obciąć w rękawiczkach końcówki materiału na brzegu palców, aby nam materiał nie przeszkadzał nam podczas przepinania karabinków na linie. Można u góry też zjeść sobie obiad w różnych góralskich chatkach. Gorąco polecam my napewno tu będziemy wracać bo jest to wspaniale spędzony czas z rodziną czy znajomymi . My już mamy zakupione rękawiczki w sklepie sportowym do wspinaczki górskiej, ale zwykle rekawiczki do prac budowlanych dają radę.

Dziękujemy, Izolda1
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Park linowy dostosowany do każdego wieku. Mniejsze dzieci mają super przejście i nie muszą się przepinać. Trochę starsze od 8 lat i odpowiedniego wzrostu mogą skorzystać z trudniejszej trasy po przeszkoleniu. Dorośli też coś dla siebie znajdą. Na trasach są super przeszkody takie jak rower czy deskorolka. Frajda dla każdego.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Joanna Ł
Zrecenzowano: 19 lipca 2018

Fajny PARK linowy - trasy różnej trudności - dla każdego - nawet dla dobrze wysportowanych. Super zabawa tak na 2 h . Polecam trasę czarną - atrakcje zapewnione. Bardzo miła i fachowa obsługa. Szkolenie zrozumiałe

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, akancc
Zrecenzowano: 7 listopada 2017

Jako fanka parków linowych, nie tylko polskich, ale także zagranicznych, mogę szczerze powiedzieć, że Park na Równicy... nie ma sobie równych. Ma przestrzał poziomów trudności dla każdego, bardzo profesjonalną i sympatyczną obsługę oraz cały czas się rozwija co sprawia, że jest po co do niego wracać.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, taka8hetmana
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna rozrywka dla starszych i młodszych. Różnorodność przeszkód, bardzo dobrze przekazane informacje podczas szkolenia i profesjonalna obsługa. Było super, polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
2  Dziękujemy, monysjia