“Fatalna obsługa”
Angel's Steak & Pub — recenzja

Angel's Steak & Pub
Nr 1 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opis: Historia miejsca, w którym znajduje się obecnie Angel’s Steak & Pub sięga 1737 r. Budynek od momentu powstania służył jako karczma i był miejscem spotkań lokalnej ludności. W 1885 r. budynek stał się własnością Czecha – Jerzego Prażaka, a po rozbudowie w 1928 r. - ulokowano w nim Dom Kultury "Prażakówka". Dawna karczma "U Prażaka" przez wieki służyła lokalnej ludności. By nawiązać do tej tradycji, 11 czerwca 2005 r. pasjonaci kultury kulinarnej otworzyli w tym miejscu restaurację Angel's Steak & Pub. Specjalizuje się ona w wyjątkowych daniach, inspirowanych tradycjami kulinarnymi Anglii, Francji, Polski, Włoch i Tajlandii, do których składniki wybierane są z niezwykłą starannością. Angel's to jednak nie tylko wyśmienita kuchnia, ale także bogaty wybór trunków. Goście odwiedzający Pub będą mieli okazję spróbowania autorskiej selekcji brandy i whisky, win z Włoch i Francji oraz irlandzkiego Guinnessa z beczki, czeskiego Pilsnera i craftowego piwa z dolnośląskiego browaru Jedlinka.

O godzinie 14.00 siedlismy do stolika (zamowionego dzień wcześniej) przy praktycznie pustej restauracji. Zamówiliśmy przystawkę (krewtki BBQ) oraz trzy różne steki - których serwowaniem lokal się chwali.
Po 53 minutach od złożenia zamówienia, kiedy wszyscy klienci którzy przyszli po nas zostali już obsłużeni (burgerami) przypomnieliśmy o złożonym zamówieniu. Zaproponowano nam czekanie dalszych 8-10 minut - czyli kucharz przypomnniał sobie o stekach, o przystawce w ogóle nie było mowy.
Niestety restauracja zmieniła się w burger bar, gdzie 40% klientów w to dzieci poniżej 7 lat.
Burger w pośród hałasu i zabawy - tylko w Angel's Pub!

2  Dziękujemy, Joanna H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

Z uwagą zapoznałem się z Pani opinią i natychmiast przedstawiłem ją naszemu zespołowi. Jest nam niezmiernie przykro, że wizyta w Angel's nie spełniła Pani oczekiwań. Pragnę zapewnić, że nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby był to dla Pani czas przyjemny i pełen doskonałych wrażeń smakowych.

Rozumiem Pani uwagi. Muszę jednak wyjaśnić, że na wiele z opisywanych przez Panią kwestii nie mieliśmy wpływu. Państwa wizyta miała bowiem miejsce w niedzielę w porze obiadowej. We wielu restauracjach jest to nie tylko czas dużego ruchu, ale również okazja do rodzinnych spotkań. Czas oczekiwania na posiłki jest wtedy znacznie wydłużony, a częstymi gośćmi są również małe dzieci.

Kiedy Państwo zajmowali miejsca o 14:04, realizowaliśmy zamówienia dla trzech innych stolików, obejmujących nie tylko burgery, ale również bardziej czasochłonne dania. O 14:14 wszystkie stoliki w naszej restauracji były już zapełnione. Dlatego nie do końca jest prawdą, że nasza restauracja była prawie całkowicie pusta. Wiem również, że obsługujący stolik kelner Jacek poinformował Państwa o minimum 40-minutowym czasie oczekiwania na zamówione dania.

Inną kwestią jest zachowanie odwiedzających nas dzieci. Jak już wspomniałem, niedziela jest dniem, w którym restauracje - także naszą - odwiedza wiele rodzin z dziećmi. Dla nas jest to powód do dumy i radości. Rozumiemy jednak, że czasem żywiołowość niektórych dzieci może przeszkadzać części naszych gości, dlatego zdradzę, że już w najbliższą niedzielę będziemy testować rozwiązanie, który z pewnością pogodzi obie te strony.

Kończąc, pragnę zapewnić, że nasz zespół bardzo się starał, aby Państwa pobyt w Angel's był miłym doświadczeniem. Mimo że opisywane przez Panią problemy nie do końca były od nas zależne, kelner Jacek i manager Bartosz, przeprosili Państwa w imieniu całego zespołu dwukrotnie, a podczas wyjścia ofiarowali Państwu drobny upominek. Jest nam przykro, że mimo tych gestów, postanowiła Pani przyznać naszej restauracji najniższą ocenę, a pracę naszego zespołu nazwać "fatalną".

Mamy jednak nadzieję, że odwiedzą nas Państwo w inny dzień.

W razie potrzeby kontaktu, jestem do Państwa dyspozycji pod adresem: dawid@angelspub.pl.

Dawid Legierski
Brand Manager

Szybki wypad na rowerach do Ustronia - celem jednak nie byla Równica, tylko pastrami sandwich, tak zachwalany na fanpage Angels. Pomimo sprecyzowanego celu, wybór na miejscu nie był jednak łatwy - karta kusiła dobrze znanymi nachosami z pulled pork, a takze nowoscia, ramenem na wołowinie. Finalnie padło na wspomianie pastrami oraz burgera “Angels” z jajkiem. Dla obslugujacego nas Pana Bartosza nic nie stanowilo problemu - najpierw znalazl stolik, mimo ze byl komplet rezerwacji. Potem zgodzil sie zeby wszystko ciachnac na pol. W miedzyczasie podal nam swietny starter - swiezy, wypiekany na miejscu chleb ( 4 kromeczki nam nie wystarczyly - w plecaku wywiezlismy caly bochenek ;)), lokalny pasztet, pyszne oliwki i twarozek. Chwile pozniej na stol trafil glowny bohater wyprawy. Pastrami bylo rewelacyjne, rozpadalo sie przy kazdym kesie, bylo lekko slone, wedzone, gesto ucisniete miedzy dwoma kawalkami chleba. Pycha.
Nie zdazylismy zebrac sil, a na talerzu stal piekny burger, z ktorego gdzieniegdzie wystawaly kawalki chrupiacego bekonu. Calosc bylo trudno utrzymac w ryzach, ale taki wlasnie ma byc burger! To nas zalatwilo na amen - deser, pomimo chwili zawachania, niestety nie mial gdzie sie juz podziac. Łezka sie jednak w oku zakrecila, jak dzieciaki w stoliku obok, dostaly porcje dobrze wygladajacych lodow, polanych cieplym musem malinowym. Nie mozna byc jednak pazernym! Na lody przyjdzie pora, przy najblizszej okazji!
Angels to obecnie nr 1 w Ustroniu. W kategorii burgery rowniez nr 1 na Slasku Cieszynskim! W kategorii pastrami sandwich nr 2 w Polsce ( konkurencja z BB tez daje rade ;)).
Tak trzymac!

1  Dziękujemy, przemyslawodr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,

Jest nam bardzo miło, że podczas rowerowej wycieczki do Ustronia, odwiedzili Państwo naszą restaurację. Chcemy, by nasz kuchnia zawsze zaskakiwała gości ciekawymi kompozycjami, łączącymi pasję, umiejętności oraz kulinarne doświadczenie. Dlatego jest nam bardzo miło, że całokształt wizyty zapisał się pozytywnie w Pana pamięci, a smak sandwicha z wołowym pastrami i burgera "Angel's" sprawił przyjemność Pana podniebieniu. Z radością przekażę tę opinię naszemu Szefowi Kuchni. Jestem pewien, że bardzo się z niej ucieszy!

Zapraszamy ponownie! Mamy nadzieję, że podczas kolejnej wizyty spróbuje Pan naszej zupy ramen. Cieszy się ona wielką popularnością wśród naszych gości, dlatego mamy nadzieję, że będzie ona smakowała także i Panu. Zapraszamy!

Zrecenzowano 4 września 2019

Angels Pub to KOSMOS. Najlepsza restauracja w jakiej kiedykolwiek byliśmy. Wybraliśmy się na romantyczna kolację, a zamówiliśmy zupę tom yum, żeberka bbq, stek a la mignon plus szparagi oraz fondant czekoladowy na deser. Każda z pozycji BEZBŁĘDNA. Stek i żeberka po prostu rozpływały się w ustach, każdy kęs był rozkoszą. Zupa świetnie zrobiona i przyprawiona. Deser idealny, nie wymagał żadnej poprawki. Do tego krótki czas oczekiwania i świetna obsługa Pana Konrada. Polecamy najgoręcej!

Dziękujemy, Andrzej B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowny Panie,

W Angel's staramy się, aby nasza restauracja była tłem dla wielu wyjątkowych chwil. Dlatego jest nam bardzo miło, że wybrał Pan naszą restaurację na romantyczną kolację. Cieszymy się, że smak zamówionych potraw trafił w Państwa gust, uświetniając te chwile. A jeśli również poziom obsługi sprawił Państwu przyjemność, to nasza satysfakcja jest pełna. Dziękujemy!

Zapraszamy ponownie! Będzie nam miło móc Państwa znów gościć!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W naszej ocenie mało lokali zasługuje na taką ocenę. Ten z pewnością zapracował na doskonałą opinię.
Obsługa na wysokim poziomie. Kucharz genialny co czujemy jedząc przygotowane potrawy.
Cena wysoka ale żeby osiągnąć taką jakoś to trzeba gotować z wysokiej jakości produktów co czuć.
Polecamy.

Dziękujemy, Isaura_BB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani,

Dziękujemy za wizytę oraz opinię. Bardzo się cieszymy, że nasza praca zasługuje na najwyższą ocenę. Cały nasz zespół bardzo się stara, aby każdy z gości odwiedzających Angel's był zadowolony zarówno pod względem poziomu obsługi jaki i jakości naszej kuchni. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Panią do ponownej wizyty. Będzie nam miło móc znów Panią powitać przy naszym stoliku.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Druga wizyta - przystawki genialne, Steaki wysmażone w punkt, obsługa Pana Bartosza najwyższy poziom

Dziękujemy, LukHo98
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowny Gościu,

Powracający do goście są dla każdej restauracji powodem do dumy. Dlatego jest nam bardzo miło, że odwiedził Pan/-ni ponownie naszą restaurację, a my kolejny raz mogliśmy Pana/-nią ugościć smakiem naszej kuchni oraz profesjonalizmem obsługi. Mamy również nadzieję, że będziemy mieć przyjemność móc przyjąć Pana/-nią ponownie! Do zobaczenia!

Z poważaniem

Angel's Steak & Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie
Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Angel's Steak & Pub? Podziel się wrażeniami!