“WOW”
Angel's Steak & Pub — recenzja

Angel's Steak & Pub
Nr 1 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opis: Historia miejsca, w którym znajduje się obecnie Angel’s Steak & Pub sięga 1737 r. Budynek od momentu powstania służył jako karczma i był miejscem spotkań lokalnej ludności. W 1885 r. budynek stał się własnością Czecha – Jerzego Prażaka, a po rozbudowie w 1928 r. - ulokowano w nim Dom Kultury "Prażakówka". Dawna karczma "U Prażaka" przez wieki służyła lokalnej ludności. By nawiązać do tej tradycji, 11 czerwca 2005 r. pasjonaci kultury kulinarnej otworzyli w tym miejscu restaurację Angel's Steak & Pub. Specjalizuje się ona w wyjątkowych daniach, inspirowanych tradycjami kulinarnymi Anglii, Francji, Polski, Włoch i Tajlandii, do których składniki wybierane są z niezwykłą starannością. Angel's to jednak nie tylko wyśmienita kuchnia, ale także bogaty wybór trunków. Goście odwiedzający Pub będą mieli okazję spróbowania autorskiej selekcji brandy i whisky, win z Włoch i Francji oraz irlandzkiego Guinnessa z beczki, czeskiego Pilsnera i craftowego piwa z dolnośląskiego browaru Jedlinka.
Zrecenzowano 4 września 2019

Angels Pub to KOSMOS. Najlepsza restauracja w jakiej kiedykolwiek byliśmy. Wybraliśmy się na romantyczna kolację, a zamówiliśmy zupę tom yum, żeberka bbq, stek a la mignon plus szparagi oraz fondant czekoladowy na deser. Każda z pozycji BEZBŁĘDNA. Stek i żeberka po prostu rozpływały się w ustach, każdy kęs był rozkoszą. Zupa świetnie zrobiona i przyprawiona. Deser idealny, nie wymagał żadnej poprawki. Do tego krótki czas oczekiwania i świetna obsługa Pana Konrada. Polecamy najgoręcej!

Dziękujemy, Andrzej B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowny Panie,

W Angel's staramy się, aby nasza restauracja była tłem dla wielu wyjątkowych chwil. Dlatego jest nam bardzo miło, że wybrał Pan naszą restaurację na romantyczną kolację. Cieszymy się, że smak zamówionych potraw trafił w Państwa gust, uświetniając te chwile. A jeśli również poziom obsługi sprawił Państwu przyjemność, to nasza satysfakcja jest pełna. Dziękujemy!

Zapraszamy ponownie! Będzie nam miło móc Państwa znów gościć!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W naszej ocenie mało lokali zasługuje na taką ocenę. Ten z pewnością zapracował na doskonałą opinię.
Obsługa na wysokim poziomie. Kucharz genialny co czujemy jedząc przygotowane potrawy.
Cena wysoka ale żeby osiągnąć taką jakoś to trzeba gotować z wysokiej jakości produktów co czuć.
Polecamy.

Dziękujemy, Isaura_BB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani,

Dziękujemy za wizytę oraz opinię. Bardzo się cieszymy, że nasza praca zasługuje na najwyższą ocenę. Cały nasz zespół bardzo się stara, aby każdy z gości odwiedzających Angel's był zadowolony zarówno pod względem poziomu obsługi jaki i jakości naszej kuchni. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Panią do ponownej wizyty. Będzie nam miło móc znów Panią powitać przy naszym stoliku.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Druga wizyta - przystawki genialne, Steaki wysmażone w punkt, obsługa Pana Bartosza najwyższy poziom

Dziękujemy, LukHo98
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowny Gościu,

Powracający do goście są dla każdej restauracji powodem do dumy. Dlatego jest nam bardzo miło, że odwiedził Pan/-ni ponownie naszą restaurację, a my kolejny raz mogliśmy Pana/-nią ugościć smakiem naszej kuchni oraz profesjonalizmem obsługi. Mamy również nadzieję, że będziemy mieć przyjemność móc przyjąć Pana/-nią ponownie! Do zobaczenia!

Z poważaniem

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznaję milion gwiazdek Michelin ⭐️⭐️⭐️.
Miałam okazję zjeść wspólnie z mężem niedzielny obiad. Wybraliśmy: zupę ramen, rosół, hamburgera i sandwich. Wszystko oczywiście uwieczniliśmy na zdjęciach. Potrawy określę jednym słowem : PETARDA! Przemiła, uśmiechnięta i pięknie wyglądająca obsługa z kulturą osobistą na najwyższym poziomie (wielki szacun Panowie ). Do tego wszystkiego klimat panujący wewnątrz powodował że mogliśmy w spokoju (przy idealnie wyselekcjonowanej muzyce) delektować się smakiem dań.
Byłam tam pierwszy, ale z pewnością nie ostatni raz.
Ps. Wołowinka typu Angus istny majstersztyk

Dziękujemy, Marta_Majka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

Jest nam bardzo miło, że odwiedziła Pani naszą restaurację oraz dziękujemy za pochlebne słowa. Bardzo się cieszymy, że spędziła Pani w Angel's wraz z mężem chwile pełne smaku, gościnności i komfortu. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać Państwa kolejnej wizyty! Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kolacja jaką w życiu jadłam! Przepyszne burgery, mięso wprost rozpływa się w ustach. Highlander był wyśmienity a ostry Harry jeszcze lepszy. Polecony nam przez Pana Bartosza fondant na deser był warty grzechu. Obsługa na najwyższym poziomie. Klimat tego miejsca jest niedoopisania i na pewno nie raz jeszcze się tam pojawimy.

Dziękujemy, Gosia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

W Angel's staramy się, aby każdy z naszych gości mógł wspominać wizytę poprzez pryzmat smaku i komfortu. Dlatego bardzo dziękujemy za wizytę oraz podzielenie się Pani opinią na temat naszych burgerów wołowych oraz czekoladowego fondanta. Natychmiast przekażę ją naszemu Szefowi Kuchni - Jarkowi oraz Managerowi Sali - Bartoszowi. Jestem pewien, że będzie im bardzo miło móc usłyszeć jej słowa.

W imieniu całego zespołu zapraszam również do odwiedzenia nas ponownie.

Dawid Legierski
Brand Manager

Angel's Steak & Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie
Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Angel's Steak & Pub? Podziel się wrażeniami!