Ustroń

“Doskonale”
Angel's Steak & Pub — recenzja

Angel's Steak & Pub
Nr 1 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opis: Historia miejsca, w którym znajduje się obecnie Angel’s Steak & Pub sięga 1737 r. Budynek od momentu powstania służył jako karczma i był miejscem spotkań lokalnej ludności. W 1885 r. budynek stał się własnością Czecha – Jerzego Prażaka, a po rozbudowie w 1928 r. - ulokowano w nim Dom Kultury "Prażakówka". Dawna karczma "U Prażaka" przez wieki służyła lokalnej ludności. By nawiązać do tej tradycji, 11 czerwca 2005 r. pasjonaci kultury kulinarnej otworzyli w tym miejscu restaurację Angel's Steak & Pub. Specjalizuje się ona w wyjątkowych daniach, inspirowanych tradycjami kulinarnymi Anglii, Francji, Polski, Włoch i Tajlandii, do których składniki wybierane są z niezwykłą starannością. Angel's to jednak nie tylko wyśmienita kuchnia, ale także bogaty wybór trunków. Goście odwiedzający Pub będą mieli okazję spróbowania autorskiej selekcji brandy i whisky, win z Włoch i Francji oraz irlandzkiego Guinnessa z beczki, czeskiego Pilsnera i craftowego piwa z dolnośląskiego browaru Jedlinka.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W naszej ocenie mało lokali zasługuje na taką ocenę. Ten z pewnością zapracował na doskonałą opinię.
Obsługa na wysokim poziomie. Kucharz genialny co czujemy jedząc przygotowane potrawy.
Cena wysoka ale żeby osiągnąć taką jakoś to trzeba gotować z wysokiej jakości produktów co czuć.
Polecamy.

Dziękujemy, Isaura_BB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani,

Dziękujemy za wizytę oraz opinię. Bardzo się cieszymy, że nasza praca zasługuje na najwyższą ocenę. Cały nasz zespół bardzo się stara, aby każdy z gości odwiedzających Angel's był zadowolony zarówno pod względem poziomu obsługi jaki i jakości naszej kuchni. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Panią do ponownej wizyty. Będzie nam miło móc znów Panią powitać przy naszym stoliku.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Druga wizyta - przystawki genialne, Steaki wysmażone w punkt, obsługa Pana Bartosza najwyższy poziom

Dziękujemy, LukHo98
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowny Gościu,

Powracający do goście są dla każdej restauracji powodem do dumy. Dlatego jest nam bardzo miło, że odwiedził Pan/-ni ponownie naszą restaurację, a my kolejny raz mogliśmy Pana/-nią ugościć smakiem naszej kuchni oraz profesjonalizmem obsługi. Mamy również nadzieję, że będziemy mieć przyjemność móc przyjąć Pana/-nią ponownie! Do zobaczenia!

Z poważaniem

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznaję milion gwiazdek Michelin ⭐️⭐️⭐️.
Miałam okazję zjeść wspólnie z mężem niedzielny obiad. Wybraliśmy: zupę ramen, rosół, hamburgera i sandwich. Wszystko oczywiście uwieczniliśmy na zdjęciach. Potrawy określę jednym słowem : PETARDA! Przemiła, uśmiechnięta i pięknie wyglądająca obsługa z kulturą osobistą na najwyższym poziomie (wielki szacun Panowie ). Do tego wszystkiego klimat panujący wewnątrz powodował że mogliśmy w spokoju (przy idealnie wyselekcjonowanej muzyce) delektować się smakiem dań.
Byłam tam pierwszy, ale z pewnością nie ostatni raz.
Ps. Wołowinka typu Angus istny majstersztyk

Dziękujemy, Marta_Majka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

Jest nam bardzo miło, że odwiedziła Pani naszą restaurację oraz dziękujemy za pochlebne słowa. Bardzo się cieszymy, że spędziła Pani w Angel's wraz z mężem chwile pełne smaku, gościnności i komfortu. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać Państwa kolejnej wizyty! Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kolacja jaką w życiu jadłam! Przepyszne burgery, mięso wprost rozpływa się w ustach. Highlander był wyśmienity a ostry Harry jeszcze lepszy. Polecony nam przez Pana Bartosza fondant na deser był warty grzechu. Obsługa na najwyższym poziomie. Klimat tego miejsca jest niedoopisania i na pewno nie raz jeszcze się tam pojawimy.

Dziękujemy, Gosia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

W Angel's staramy się, aby każdy z naszych gości mógł wspominać wizytę poprzez pryzmat smaku i komfortu. Dlatego bardzo dziękujemy za wizytę oraz podzielenie się Pani opinią na temat naszych burgerów wołowych oraz czekoladowego fondanta. Natychmiast przekażę ją naszemu Szefowi Kuchni - Jarkowi oraz Managerowi Sali - Bartoszowi. Jestem pewien, że będzie im bardzo miło móc usłyszeć jej słowa.

W imieniu całego zespołu zapraszam również do odwiedzenia nas ponownie.

Dawid Legierski
Brand Manager

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne wołowina typu Angus rozpływa się w ustach wszystko synchronicznie podane przez dwóch kelnerów w nienagannym stroju. Obsługa miła , bardzo sympatyczna , uśmiechnięta interesowała się gośćmi. Burgery pierwsza liga oryginalna zupa ramen bardzo smaczna o niepowtarzalnym smaku . Porcje duże a ceny przystępne. restauracja jest bardzo klimatyczna wiec na pewno tam wrócimy i to nie raz. Pozdro @serekszop

1  Dziękujemy, serekszop

Szanowny Panie,

Jest nam bardzo miło, że wybrał Pan naszą restaurację na obiad z żoną, a smak naszej kuchni oraz poziom obsługi był tych chwil doskonałym uzupełnieniem! Wielką radość sprawia nam również Pana zapowiedź kolejnej wizyty. Będziemy oczekiwać jej z niecierpliwością!

z poważaniem,

Angel's Steak & Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie
Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Angel's Steak & Pub? Podziel się wrażeniami!