“Filet minion z angusa”
Angel's Steak & Pub — recenzja

Angel's Steak & Pub
Nr 1 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opis: Historia miejsca, w którym znajduje się obecnie Angel’s Steak & Pub sięga 1737 r. Budynek od momentu powstania służył jako karczma i był miejscem spotkań lokalnej ludności. W 1885 r. budynek stał się własnością Czecha – Jerzego Prażaka, a po rozbudowie w 1928 r. - ulokowano w nim Dom Kultury "Prażakówka". Dawna karczma "U Prażaka" przez wieki służyła lokalnej ludności. By nawiązać do tej tradycji, 11 czerwca 2005 r. pasjonaci kultury kulinarnej otworzyli w tym miejscu restaurację Angel's Steak & Pub. Specjalizuje się ona w wyjątkowych daniach, inspirowanych tradycjami kulinarnymi Anglii, Francji, Polski, Włoch i Tajlandii, do których składniki wybierane są z niezwykłą starannością. Angel's to jednak nie tylko wyśmienita kuchnia, ale także bogaty wybór trunków. Goście odwiedzający Pub będą mieli okazję spróbowania autorskiej selekcji brandy i whisky, win z Włoch i Francji oraz irlandzkiego Guinnessa z beczki, czeskiego Pilsnera i craftowego piwa z dolnośląskiego browaru Jedlinka.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Posiłek wyśmienity, obsługa na najwyższym poziomie ...dziś obsługiwał nas Pan Bartosz, który jak zwykle pomógł we właściwym wyborze ..szczególnie mojej żonie.
Gorąco polecam

Dziękujemy, Damian B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wizytę w Angel's oraz rekomendację. Jest nam bardzo miło, że nasze steaki przypadły Panu do gustu. Choć wołowina Black Angus należy do najbardziej cenionych gatunków na świecie, to jest to mięso, które wymaga doświadczenia i pasji. Cieszymy się, że jej smak sprawił Panu przyjemność, a Jarkowi, który je przyrządził oraz Bartoszowi, który Pana obsługiwał, z radością przekażemy pozdrowienia. Zapraszamy również do odwiedzenia nas ponownie!

Dawid Legierski

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem ciekaw jak maja się recenzje do rzeczywistości. I okazało się ze są zasłużone.
Mięso w hamburgerach jest znakomite, Burger duży i doskonale skomponowany. Bardzo dobre sosy wewnątrz , dobre warzywa, super bułka !

Dodatkowe Red Curry również bardzo dobre. Piwo Guiness dodało tylko jakości.

Pub w środku ładny, obsługa miła i profesjonalna.

Numer 1 w Ustroniu zasłużenie.

1  Dziękujemy, Doppelganger666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, Angel's Steak & PubOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,

Jest nam bardzo miło, że zawierzył Pan/-i opiniom innych gości i odwiedził Pan/-i naszą restaurację. Staramy się, aby smak naszej kuchni oraz wysoki poziom obsługi były tym, co każdy kto odwiedza naszą restaurację, mógł wspominać z przyjemnością. Dlatego dziękujemy za podzielenie się Pana/-i wrażeniami z wizyty oraz zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie! Będzie nam miło móc Pana/-nią gościć kolejny raz!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce. Przemiła obsługa. Wyglada jak autentyczny angielski pub. Z głośników the rolling Stones w telewizji piłka i pyszne jedzenie. Na początek czekadełko z domowego pieczywa, serka i pasztetu. Wszystko homemade :) potem Ruben sandwich, wołowina w środku mistrzowska. Krucha jak tabela Ektraklasy :D potem stek z rostbefu, wrażenie robi ogromna lodówka z sezonowanymi kawałami wołowiny. Stopień wysmażenia ustaliłem z kelnerem na 4 w skali do 10. Stek udał się, rostbef taki jak chciałem :) to był mój pierwszy, ale napewno nie ostatni raz u Was. Brawo Wy !!!

Dziękujemy, Peter875654

Szanowny Panie,

Dziękujemy za odwiedziny w naszej restauracji oraz obszerną recenzję. Bardzo się cieszymy, że nasza kuchnia przypadła Panu do gustu. W Angel's uwielbiamy sprawiać przyjemność naszym gościom, dlatego dbamy, aby obsługa byłą na najwyższym poziomie, a nasze dania były pełne świeżości i kulinarnej pasji. Cieszymy się również, że odwiedzi nas Pan ponownie! Będzie nam miło móc znów podzielić się z Panem smakiem naszych dań.

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Miejsce bardzo fajne, klimatyczne. Jedzenie pyszne. Polecam burgery i żeberka z sosem BBQ. Mięsko pierwsza klasa :) i przede wszystkim obsługa przemiła, pomocna i bardzo profesjonalna. Polecam!

Dziękujemy, Ada_X94

Szanowna Pani,

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziła Pani naszą restaurację, a zamówione dania sprawiały radość Pani podniebieniu. Burgery wołowe oraz podwędzane żeberka BBQ to nasza specjalność i uwielbiamy cieszyć nimi naszych gości. Mamy nadzieję, że sprawi nam Pani przyjemność goszczenia Panią ponownie. Zapraszamy!

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od kiedy zobaczyliśmy Angels Pub w programie kulinarnym Rączka Gotuje jesteśmy tutaj stałymi klientami podczas pobytu w Ustroniu. Restauracja serwuje najlepszą wołowinę jaką jedliśmy, która jest sezonowana w specjalnych szafach wyeksponowanych w jednej z sal. Przed każdym posiłkiem otrzymujemy starter składający się m.in. z pysznego pasztetu, twarożku, najsmaczniejszych marynowanych oliwek oraz świeżutkiego chleba - wszystko to własnej produkcji. Duży plus dla kreatywnych kucharzy, którzy wykorzystują produkty sezonowe i urozmaicają swoją kartę o nowe,
wyjątkowe dania, także z okazji lokalnych wydarzeń. Obsługa na najwyższym poziomie, pełna kultura, zawsze chętna i pomocna, zadba o najdrobniejszy szczegół. Lokal bardzo klimatyczny, mający swój wyjątkowy charakter i historię. Zawsze z chęcią wracamy na pyszną wołowinę i wyśmienite piwo.
Pozdrowienia z Tychów dla Pana Bartosza, dzięki któremu piszemy tą opinie oraz dla Pana Jacka i całej ekipy.

2  Dziękujemy, trip-reneee

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wizytę oraz opinię. Jest nam bardzo miło, że telewizyjny występ naszego Szefa Kuchni - Jarka Lubeckiego - zachęcił Państwa do odwiedzenia nas w Ustroniu. Cieszymy się również, że od tego czasu są Państwo naszymi stałymi gośćmi, których przyciąga do naszej restauracji smak kuchni oraz wysoki poziom obsługi.

Z radością przekażę Państwa pozdrowienia Bartoszowi oraz gratulacje Jarkowi. Z pewnością będzie im miło je usłyszeć. Zapraszam również do odwiedzenia nas ponownie! Będziemy czekać z niecierpliwością!

Angel's Steak & Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie
Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Angel's Steak & Pub? Podziel się wrażeniami!