Zrecenzowano: 1 września 2019

Byłem na Równicy w sierpniu 2019 z NFZ. Pokój na 4-tym piętrze pamięta czasy GIERKA!!! Płytki PCV,brudne ściany,abonament na TV 90zł,a oferta kanałów mizerna.Internet bezpłatny,czyli go nie ma,nie sposób otworzyć żadnej strony,nawet w nocy.Jedzenie szpitalne,w stołówce bardzo głośno jednocześnie ok.1000 osób- jeden jazgot,Gabinety bardzo daleko jak dla chorych ludzi,wszędzie tłumy kuracjuszy,kolejki przed gabinetami. To nie sanatorium, to fabryka śrubek!!! Nigdy więcej RÓWNICY!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie ODRADZAM!
Dziękujemy, wibal
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Pobyt obejmował usługi o podwyższonym standardzie. Pokój czysty, nowe meble i łazienka. Niestety brakowało w nim jakichkolwiek "ocieplających" elementów. Zabiegi bardzo dobre i rzetelnie wykonywane. Niestety nikt nas nie uprzedził, że o kilkaset metrów i kilkadziesiąt schodów dalej; co przy problemach z chodzeniem było sporym wyzwaniem. Windy ciągle nieczynne lub zajęte, czekało się na nie nawet kilkanaście minut. Posiłki monotonne i bez smaku ( nawet za dopłatą). aż strach pomyśleć co serwowano dla gości NFZ. Panie w recepcji i strefie zabiegów może i profesjonalne, ale robią łaskę że obsługują. Byłam tam pierwszy i ostatni raz

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AMD1969
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Nie jest tanio, ale z wszystkich ośrodków w okolicy wydaje się najlepszy, wszędzie blisko, stołówka i większość zabiegów na miejscu.Świetna lokalizacja, cudowne widoki. B. dobre obiady, gorsze śniadania i kolacje (trzeba dokupić by nie być głodnym).

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 594katarzynab
Zrecenzowano: 22 maja 2019

Byłam na tygodniowym pobycie prywatnym. Pokój o podwyższonym standardzie otrzymałam na 10 piętrze. Jasne ściany, jasne meble - przytłaczające, czułam się jak w klasztornej celi. Przestarzałe 6 wind (jedna nie działała przez cały mój pobyt), przy takiej liczbie kuracjuszy o wiele wiele za mało. Oczekiwanie na windę trwało od kilku do kilkunastu minut (chyba, że to część rehabilitacji). Jedzenie porażka - szpitalne to mało powiedziane. Śniadania monotonne, pasty przetwarzane z produktów pozostających z poprzednich dni, a obiady to totalna katastrofa - takiej pomidorowej to nawet w szpitalu nie jadłam. Gdybym przebywała na w Równicy 3 tygodnie, chyba oduczyłabym się jeść. Pochwała należy się jedynie całemu personelowi począwszy od pań sprzątających a kończąc na pani doktor - bardzo miła, profesjonalna obsługa. No i oczywiście zabiegi - wspaniałe. Ogólnie podsumowując - nie wrócę!!! chyba, że NFZ mnie skieruje ale w takim wypadku będę już przygotowana.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, rzymanka
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Byłam z mężem ze skierowania z NFZ. Nigdy więcej.... Dostaliśmy pokój z uszkodzonym łóżkiem.Na dzień dobry chcieli nas przenieść do innego pokoju., po czym dowiedzieliśmy się ze tylko na 1 noc. Pan z działu technicznego nie mógł naprawić łóżka bo nie miał odpowiednich narzędzi, a wymiana łózka była nie możliwa z powodu ich braku.
Stan łazienki godny pożałowania, jak na załączonych zdjęciach. Opłata zakorzystanie z TV za 21 dni 95 zł, parking 152 zł, opłata klimatyczna 120 zł. Wyleczyliśmy się ze sanatorium na zawsze. Czekaliśmy na ten wyjazd 3 lata......

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, annakQ4636IL