Najniższe ceny za pobyt
Tripadvisor57 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Hotel położony w części uzdrowiskowej, oferuje basen solankowy w pobliskim sanatorium raz na pobyt. Wyposażenie standardowe, bez suszarki w łazience, zestawu do parzenia kawy, pościel nie najlepszej jakości. Śniadania obfite i urozmaicone. Do życzenia pozostawia łazienka z poprzedniej epoki, czystość ścian i wykładzina w pokoju.
Poza tym raczej czysto. Byliśmy w pokoju 2 os. standard. Obecnie parking bezpłatny. Hotel oferuje codzienne potańcowki w Karczmie Zapiecek znajdujacej się w budynku.

Dziękujemy, Regina D
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd integracyjny z pracy. Super lokal w dolnej części hotelu, w stylu karczmy. Jedzenie pierwszorzędne, obsługa również. Pokój po remoncie, sliczny, czysty. Łazienka malutka ale pięknie urządzona.
Śniadanie na wypasie. Polecem z czystym sumieniem.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AnnaW801202
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem na weekend. Hotel odnowiony, po remoncie, pokoje czyste. Położony w zielonej i spokojnej okolicy, blisko spacerem do centrum.
Jedzenie w hotelu genialne, super, zaj*biste!!! Zazwyczaj nie zwracam na to uwagi, ale bardzo obfite i zróżnicowane śniadania a obiadokolacje... takiego schabu w sosie podgrzybkowym nie jadłam nigdy, oprócz tego trzy rodzaje surówek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chętnie tu wrócę :)

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Dziewczynka_wojenka
Zrecenzowano: 9 września 2018

Spędziłam w hotelu cudowny tydzień (2.09-8.09.2018) w pakiecie ortopedycznym. Świetna lokalizacja zaraz przy Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia gdzie odbywają się rehabilitacje.Obsługa hotelowa jest wspaniała, bardo duże uznanie dla kucharzy którzy przygotowują świetne posiłki. Pokoje są bardzo czyste a widok który się rozciąga za okna jest cudowny. Jest jeszcze jedno miejsce w hotelu, to "Karczma Zapiecek" gdzie codziennie odbywają się świetne imprezy taneczne, świetne muzyka i barmanka Ewa która jest świetnym animatorką, wielkie uznania dla Pani Ewy :). Myślę że jeszcze zawitam w to miejsce bo w okolicy jest jeszcze wiele miejsc które chciałam zobaczyć. Wszystkim polecam to miejsce.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, megiczajkowska
Zrecenzowano: 3 września 2018

Hotel z przepięknym widokiem z pokoju. Ładne pokoje, bardzo dobre jedzenie, nieopodal Park Leśnych Niespodzianek gdzie na wyciągnięcie ręki obcujemy ze zwierzętami. Goście hotelowi mogą korzystać z restauracji Zapiecek i z sauny, tyle wiem bo korzystałem. Co warto zaznaczyć pokoje maja balkony.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę