Rodzinny wypad

Super atrakcja dla dzieci, dzieciaki szczęśliwe, zwierzęta nakarmione, ptaki są jedyne w swoim... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
anagram21
Katowice, Polska
Bliskość zwierząt

Gorąco polecam Świetne miejsce, bliski kontakt że zwierzętami, które biegają swobodnie i przychodzą... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
Kaska7612

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam
Świetne miejsce, bliski kontakt że zwierzętami, które biegają swobodnie i przychodzą jak masz coś do jedzenia

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Kaska7612
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wspaniale miejsce dla całych rodzin. Zwierzęta częściowo na wolności mogą spacerować pomiędzy alejkami wśród odwiedzających. Interesujące pokazy dzikiego ptactwa drapieżnego. Dodatkowo całkiem atrakcyjna infrastruktura w postaci baru i placu zabaw.

1  Dziękujemy, maly74
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem już dwa razy i poszedłbym trzeci, pokazy ptaków super, jedyne co je psuje to smartfony turystów , którzy się pchają z nimi gdzie się da zamiast podziwiać loty. A możliwość spotkania sarnowatych na ścieżkach to coś niesamowitego

1  Dziękujemy, kamil0n
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Fajne miejsce, w którym dzieci mogą spotkać swobodnie spacerujące zwierzęta, a nawet je karmić (kupioną w kasie karmą). Ciekawy pokaz ptaków drapieżnych. Jedyny minus to niewielki rozmiar parku i ilości zwierząt. Ścieżki nie są przygotowane dla malutkich dzieci, łatwo o upadek. Ocena średnia.

Dziękujemy, Jola S
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Dobra ocena zwierzątek w parku, bo są kochane. To ocena od dzieci. Natomiast duży minus za brak środków pierwszej pomocy. Nasze dziecko uległo wypadkowi na terenie Parku, i potrzebowaliśmy czegokolwiek do dezynfekcji, opatrzenia głębokiej, krwawiącej rany. Od obsługi dowiedzieliśmy się że środków "nie ma". Rana była na tyle głęboka, że skończyło się szyciem w szpitalu.
Jednak taki Park, do którego przychodzi tyle rodzin z dziećmi powinien posiadać podstawowe środki pierwszej pomocy, choćby zwykły bandaż.

Dziękujemy, Kowalski669