Ustroń
Rodzinny wypad

Super atrakcja dla dzieci, dzieciaki szczęśliwe, zwierzęta nakarmione, ptaki są jedyne w swoim... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
anagram21
Katowice, Polska
Można czegoś się dowidzieć nawet na stare lata

To nie jest "mini zoo" to na prawdę solidnie opowiedziana prezentowanych ptaków drapieżnych. To nie... Przeczytaj więcej

turysta111111
Żarki Letnisko, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wspaniale miejsce dla całych rodzin. Zwierzęta częściowo na wolności mogą spacerować pomiędzy alejkami wśród odwiedzających. Interesujące pokazy dzikiego ptactwa drapieżnego. Dodatkowo całkiem atrakcyjna infrastruktura w postaci baru i placu zabaw.

1  Dziękujemy, maly74
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem już dwa razy i poszedłbym trzeci, pokazy ptaków super, jedyne co je psuje to smartfony turystów , którzy się pchają z nimi gdzie się da zamiast podziwiać loty. A możliwość spotkania sarnowatych na ścieżkach to coś niesamowitego

1  Dziękujemy, kamil0n
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Fajne miejsce, w którym dzieci mogą spotkać swobodnie spacerujące zwierzęta, a nawet je karmić (kupioną w kasie karmą). Ciekawy pokaz ptaków drapieżnych. Jedyny minus to niewielki rozmiar parku i ilości zwierząt. Ścieżki nie są przygotowane dla malutkich dzieci, łatwo o upadek. Ocena średnia.

Dziękujemy, Jola S
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Dobra ocena zwierzątek w parku, bo są kochane. To ocena od dzieci. Natomiast duży minus za brak środków pierwszej pomocy. Nasze dziecko uległo wypadkowi na terenie Parku, i potrzebowaliśmy czegokolwiek do dezynfekcji, opatrzenia głębokiej, krwawiącej rany. Od obsługi dowiedzieliśmy się że środków "nie ma". Rana była na tyle głęboka, że skończyło się szyciem w szpitalu.
Jednak taki Park, do którego przychodzi tyle rodzin z dziećmi powinien posiadać podstawowe środki pierwszej pomocy, choćby zwykły bandaż.

Dziękujemy, Kowalski669
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzenie tego miejsca. Świetnie zlokaliziwany park z możliwością karmienia zwierząt leśnych otaz podziwianie i wysłuchanie fantastycznie opowiedzianych ciekawostk na temat ptaków drapieżnych i sów. Przelatujący na glową orzeł amerykański lub obserwacja bezszelestego lotu sów - bezcenna. Polecam dla dużych i małych.

Dziękujemy, AgataBrz