Zapisz
Fajne miejsce

Fajne miejsce dla rodzin z dziecmi. Nie polecam z wozkiem. Jest stromo. Trasa dosc krotka. Czesc... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 grudnia 2020
natalia p
Miejsce warte uwagi.

Miejsce urokliwe. Brak niektórych zwierząt np Alpaki. Jestem pod wrażeniem pokazu lotów sowich i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 listopada 2020
270iwonad

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wspaniale miejsce dla całych rodzin. Zwierzęta częściowo na wolności mogą spacerować pomiędzy alejkami wśród odwiedzających. Interesujące pokazy dzikiego ptactwa drapieżnego. Dodatkowo całkiem atrakcyjna infrastruktura w postaci baru i placu zabaw.

1  Dziękujemy, maly74
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem już dwa razy i poszedłbym trzeci, pokazy ptaków super, jedyne co je psuje to smartfony turystów , którzy się pchają z nimi gdzie się da zamiast podziwiać loty. A możliwość spotkania sarnowatych na ścieżkach to coś niesamowitego

1  Dziękujemy, kamil0n
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Fajne miejsce, w którym dzieci mogą spotkać swobodnie spacerujące zwierzęta, a nawet je karmić (kupioną w kasie karmą). Ciekawy pokaz ptaków drapieżnych. Jedyny minus to niewielki rozmiar parku i ilości zwierząt. Ścieżki nie są przygotowane dla malutkich dzieci, łatwo o upadek. Ocena średnia.

Dziękujemy, Jola S
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Dobra ocena zwierzątek w parku, bo są kochane. To ocena od dzieci. Natomiast duży minus za brak środków pierwszej pomocy. Nasze dziecko uległo wypadkowi na terenie Parku, i potrzebowaliśmy czegokolwiek do dezynfekcji, opatrzenia głębokiej, krwawiącej rany. Od obsługi dowiedzieliśmy się że środków "nie ma". Rana była na tyle głęboka, że skończyło się szyciem w szpitalu.
Jednak taki Park, do którego przychodzi tyle rodzin z dziećmi powinien posiadać podstawowe środki pierwszej pomocy, choćby zwykły bandaż.

Dziękujemy, Kowalski669
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzenie tego miejsca. Świetnie zlokaliziwany park z możliwością karmienia zwierząt leśnych otaz podziwianie i wysłuchanie fantastycznie opowiedzianych ciekawostk na temat ptaków drapieżnych i sów. Przelatujący na glową orzeł amerykański lub obserwacja bezszelestego lotu sów - bezcenna. Polecam dla dużych i małych.

Dziękujemy, AgataBrz