“Smacznie”

Karczma Góralska Jaszowianka
Nr 26 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, świeże dania, miła obsługa, ładny wystrój. Możliwość zjedzenia na zewnątrz i plac zabaw dla dzieci to niewątpliwy plus.

Dziękujemy, Dolci1

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Uwielbiam pierogi z jagodami, i ruskie. Polecam na rodzinny obiadek, lub imprezy.Spoko jest także zupa czosnkowa

Dziękujemy, Marcinek S
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019

Powiem tak - sam budynek urokliwy, z pokojami na górze - fajna opcja dla turystów. Organizowaliśmy tam w zeszłym roku komunie i cały lokal był tylko pod to - jedzenie pyszne, obsługa bez dwóch zdań świetna. Miesiąc temu w niedziele pojechaliśmy tylko na zupę, nie dość że zimne (i mówię to jako osoba nie lubiąca gorącego jedzenia) to jeszcze bez smaku, w żurku więcej kiełbasy niż "wody". Szkoda :-( Obsługa też taka sobie - długie oczekiwanie na cokolwiek - szybciej po prostu podejść do baru i zapłacić.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, johnnywalker007
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i super obsługą.
Postanowiliśmy wybrać to miejsce na dwudniową bazę noclegową pod narty.
Strzał w dziesiątkę -wszystko na miejscu przyjemne pokoje, na dole pyszna karczma i świetna baza wypadową do każdego z pobliskich stoków.
Właściciel bardzo elastyczny i uczymy, w każdej kwesti można było liczyć na fachową pomoc.
Nazwaliśmy Go naszą wyrocznią.
Polecam,bo my zazwyczaj nie wracamy w to samo miejsce,a tu zrobimy wyjątek.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Agulatka
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Wracam do Jaszowianki za każdym razem kiedy tam jestem i nigdy się nie zawiodłam. Polecam wszystkim którzy chcą dobrze zjeść w przystępnej cenie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, marristyle

Karczma Góralska Jaszowianka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Góralska Jaszowianka? Podziel się wrażeniami!