“Nie polecam”
Karczma i Browar Wrzos — recenzja

Karczma i Browar Wrzos
Nr 30 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Kuchnie: Pizza, Polska
Opis: Zapraszamy do karczmy Wrzos, znajdującej się w sercu Ustronia, na głównej drodze łączącej dzielnicę hotelową z centrum miasta, tuż przy bulwarach nadwiślanych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwupoziomową restauracje w pięknym góralskim stylu. Przytulne wnętrze może pomieścić do 300 osob, natomiast w okresie letnim proponujemy Państwu dodatkowych 150 miejsc w naszym ogródku. Jako lokal dbający o tradycje mamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów regionalnych, wytwarzanych na miejscu, dzięki czemu nasze wyroby są zawsze świeże. Serdecznie zapraszamy na domowe pierogi, wędliny, ciasta, lody, chleb oraz piwo z własnego browaru. Piwo, które serwujemy w naszej karczmie jest żywe, a więc nie poddawane filtracji i pasteryzacji, dzięki czemu zachowuje swoje wyjątkowe właściwości i smak. Do jego produkcji używamy tylko najwyższej jakości składników od dostawców, którzy działają na rynku od wielu stuleci. Wszystkie używane przez nas produkty są naturalne. Woda, która jest bazą naszych napojów jest przez nas wydobywana z ustrońskich źródeł głębinowych, natomiast w trosce o środowisko postanowiliśmy zasilać maszyny browarnicze energią słoneczną. Jesteśmy regionalnym browarem rzemieślniczym, produkującym aż 8 gatunków piwa zgodnie z niemieckim prawem czystości. Dla tych z Państwa, którzy rozsmakowali się w naszych wyrobach, przygotowaliśmy ofertę piw butelkowych, niefiltrowanych, pasteryzowanych. Nie chcąc tracić właściwości piwa żywego, ograniczyliśmy procesy konserwujące, przez co piwo butelkowe zachowuje świeżość do trzech miesięcy. Jeśli chcieliby Państwo obdarować bliskich wyjątkowym prezentem z Ustronia, przygotowaliśmy specjalne zestawy upominkowe, w postaci kolekcji piw butelkowych z browaru Wrzos w eleganckim opakowaniu.  Już niedługo zaprezentujemy Państwo nową linię produktów - pierwsze w Polsce wódki i likiery rzemieślnicze, oparte na whisky z piwa warzonego w browarze Wrzos oraz świeżych ziół i owoców.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Szczerze odradzam!. Byliśmy dzisiaj w Ustroniu na małej wycieczce razem ze znajomymi i naszym dwumiesięcznym dzieckiem. Po długim spacerze i podziwianiu piękna natury w naszym Beskidzie Śląskim zgłodnieliśmy. Po krótkim namyśle stwierdziliśmy, że zjemy właśnie w restauracji Wrzos i to poniekąd był błąd ale do rzeczy. Kelner na plus, miły i rzeczowy co prawda sam nic nie polecił ale nie każdy musi być Michaelem Jordanem w obsłudze klienta. Miejsce na zewnątrz pod ładną altaną, więc bardzo przyjemnie. Po dość krótkim oczekiwaniu dostaliśmy nasze potrawy które może na gwiazdkę Michelin nie zasługują ale były smaczne. Do tego momentu byliśmy zadowoleni. Po skończonym posiłku nadszedł czas na "oporządzenie" małego szkraba, nie chcąc zgrywać "madki" i robić to na stole na którym później inni będą konsumować swoje posiłki żona poszła do toalety. Po wyjściu z niej usłyszała od tak zwanej "babci klozetowej" tudzież pani obsługującej pomieszczenie sanitarne , iż musi uiścić opłatę 2zł, grzecznie oznajmiła, że jest klientką restauracji, na co już była przygotowana riposta. Uwaga! Trzymajcie się mocno!. Pani powiedziała, że w takim razie musi zapłacić 2zł za szkraba bo on już nie jest klientem restauracji.... Zostawię to bez komentarza, tak jak żona to zrobiła bo wmurowało ją w ziemię po szyję. Okazało się, że młody skoro nie zjadł schabowego i nie popił piwem to już nie jest klientem.... Szerokim łukiem radzę omijać ten przybytek.

Ps. Następnym razem zaopatrzymy młodego w drobne na toaletę żeby nie było wstydu, że przebywa w restauracji na krzywy ...

Dziękujemy, Michał Z

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecam. Na kartę menu czekaliśmy 15 minut, kolejne 15 na możliwość złożenia zamówienia i 40 minut na jedzenie. Jedzenie takie sobie, może byłoby smaczne, gdyby było ciepłe. Ogólnie odnieśliśmy wrażenie, że kelnerzy są tam za karę.

Dziękujemy, AgnieszkaG1439
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto jest w Ustroniu MUSI tu wstąpić i spróbować PIWA które sami ważą jest rewelacyjne :) Jedzenie jest pysze chociaż nacięliśmy się na oscypki grillowane ale uważamy że ,to wypadek przy pracy, jak dotąd nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń . Obsługa rewelacyjna kompetentna . Oby tak dalej

Dziękujemy, 688dominikak
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Pyszne jedzenie wspaniała obsługa restauracja na bardzo wysokim poziomie nawet przy tłumie ludzi na zupe czekaliśmy 20 minut odwiedzamy to miejsce zawsze jak jesteśmy w Ustroniu i zawsze jesteśmy zadowoleni

Dziękujemy, Katarynka2312
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przychodzisz o 14:30. Siadasz na zewnątrz - na widoku. Po 15stu minutach braku reakcji obsługi podchodzisz do kelnera z pytaniem: „ Czy można złożyć zamówienie?”
Kelner odpowiada: „ Podchodzimy do stolików”
O godzinie 15:00 podchodzi kelner z zapytaniem: „Czy złożyli już Państwo zamówienie ?”
Lekka przesada.
Co do ogółu knajpy:
Ceny:
Bogracz 20zl 400 ml tłusty jak diabli.
Panierowany filet z frytkami i porcją surówek 26 zł
Jadało się lepiej, ale bywało tez gorzej.

Dziękujemy, slawek00

Karczma i Browar Wrzos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma i Browar Wrzos? Podziel się wrażeniami!