Biorąc pod uwagę, że nocowałam w pokoju 4*, to było ogólnie dobrze. Bardzo niekomfortowo czułam się w łazience, totalny brak intymności. Poczułam się też nieswojo szukając pokoju. Państwo w recepcji wiedzieli jaki pokój został mi przydzielony, natomiast patrzyli jak idę w złą stronę i nic nie powiedzieli, dopiero sprzątaczki uświadomiły mnie, gdy błądziłam po 2 piętrze, że są 2 kategorie w hotelu. Kupując nocleg na booking.com nie było to takie oczywiste. Następną rzeczą jest mało urozmaicone śniadanie, w porównaniu z innymi hotelami menu dosyć ubogie, zwłaszcza desery, pieczywo, wędliny, brak ryb i mało owoców. Obsługa bufetu śniadaniowego bardzo zajęta wykonywaniem swoich obowiązków i robiąc wrażenie jakby im klienci przeszkadzali, bak uśmiechu, słowa dzień dobry czy zapraszam. Stosunek ceny do jakości obsługi i pokoju oceniam raczej źle. Dla równowagi mogę pochwalić widoki z okna i tarasu.Mam nadzieję, że opinia pomoże w podnoszeniu jakości Państwa usług.

Dziękujemy, Dominika1974
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RafalkZ6173KL, Dyrektor generalny, SPA & Wellness Hotel Diament UstronOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Dominiko,
dziękujemy za wybór naszego Hotelu na pobyt w Ustroniu jak również za przekazaną opinię. Pragnę zapewnić, iż opisany brak reakcji pracowników recepcji musiał wyniknąć wyłącznie z braku zauważenia tego faktu, staramy się zawsze informować podczas meldunku naszych Gości w której części i gdzie znajduje się przydzielony pokój. Dziękuję za przekazane informację dotyczące naszej restauracji, Pani opinia jest dla mnie bardzo cenna i z pewnością pomoże nam w poprawie wskazanych aspektów. Serdecznie dziękuję za pobyt i mam nadzieję do zobaczenia pononwie w naszym Hotelu. Z poważaniem, Rafał Gucia Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy hotel Diament ze względu na basen oraz atrakcje dla dzieci. Niestety mimo pobytu w części 4* czujemy rozczarowanie. Po zameldowaniu okazało się, że nasz pokój jest brudny, nie posprzątany po poprzednich gościach. Musieliśmy czekać godzinę, aż pokój zostanie doprowadzony do porządku. Zaproponowano nam aby skorzystać z kawiarni na koszt hotelu. Tam okazało się, że nie jesteśmy jedyni, którzy muszą czekać na swój pokój. Mimo informacji, że pokój jest gotowy, okazało się, że dostawką na której miało spać dziecko jest bez pościeli, więc znów trzeba było interweniować.
Nasz pokój był bez balkonu, na parterze, z "widokiem" na parking :( jak na standard 4* zostawiał wiele do życzenia, szczególnie łazienka...
Restauracja hotelowa niby duża, ale na tę ilość gości, było naprawdę ciasno.. szczególnie na śniadaniach. Trzeba było szukać wolnego stolika albo dosiadać się do innych gości.. jedzenie smaczne, ale bez szału..

Dziękujemy, 675magda85

Szanowna Pani Magdaleno,
Serdecznie dziękujemy za pobyt w naszym Hotelu jak również bardzo dziękujemy za przekazane nam za pośrednictwem opinii uwag. Po weryfikacji opisanej sytuacji dotyczącej przekazania pokoju pragnę przeprosić za zaistniałą sytuację. W dniu Państwa przyjazdu mieliśmy bardzo dużo przyjazdów i aby nasi goście nie musieli oczekiwać na gotowe pokoje pracownicy recepcji zapraszali Gości na drobny poczęstunek do hotelowej restauracji. . Pokoje oczywiście zostały przygotowane do godziny rozpoczęcia doby hotelowej. Z zaistniałej sytuacji zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski i z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości nasze pokoje były gotowe z większym wyprzedzeniem na przyjazdy Gości. Ufam, że pobyt mimo wszystko był udany oraz serdecznie zapraszam do nas ponownie. Z poważaniem Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 9 września 2019

Obiekt godny polecenia, przemiła obsługa, ładne pokoje, czysto, smaczne jedzenie bardzo duży wybór, ciasto, owoce, koktajle owocowe, pyszna kawa, fajna lokalizacja, spacerkiem do centrum 10 minut, udany pobyt.

Dziękujemy, rosiaimisiu

Szanowny Gościu,
Serdecznie dziękujemy za pobyt oraz za pozostawiony komentarz po pobycie w naszym Hotelu. Bardzo nam miło że docenili Państwo naszą obsługę, standard oraz czystość pokoi jak również dania serwowane w naszej restauracji. Dziękujemy za pobyt u nas i serdecznie zapraszamy ponownie.
Z górskimi pozdrowieniami Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu wraz z załogą.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Polecam apartament panorama plus. Przestronny, pięknie urządzony i przede wszystkim nieskazitelnie czysty. Cały weekend chodziliśmy na bosaka. Na powitanie kosz owoców. Dobre śniadanie w hotelowej restauracji.Dostęp do strefy wellness w cenie, ręczniki i kapcie w pokoju. Rewelacja

Dziękujemy, Freedom43901427903
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RafalkZ6173KL, Dyrektor generalny, SPA & Wellness Hotel Diament UstronOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowny Gościu,
Na wstępie bardzo dziękuję za wybranie Hoteli Diament na miejsce swojego wypoczynku w okresie letnim. Cieszy nas fakt, że są Państwo zadowoleni z pobytu oraz usług świadczonych przez nasz hotel.
Bardzo serdecznie zapraszamy ponownie do odwiedzenia Ustronia i naszego hotelu.
Z pozdrowieniami
Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu wraz z załogą

Zrecenzowano: 1 września 2019

Super polecam wszystko smakowało pokoje czyste przyjemne ,spa ,basen siłownia ,widoki na góry ,muzyka na tarasie widokowym, obsługa miła i sympatyczna naprawdę polecam Hotel Spa Diament ,na pewno wrucimy na urlop tam jeszcze

Dziękujemy, Getaway14186537361
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RafalkZ6173KL, Dyrektor generalny, SPA & Wellness Hotel Diament UstronOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowny Gościu,
Serdecznie dziękujemy za wybór naszego Hotelu jak również za miłe słowa pozostawione w komentarzu. Jest nam bardzo miło że docenili Państwo nasze pokoje, SPA oraz przede wszystkim naszą obsługę. Z górskimi pozdrowieniami Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu.