Ustroń
Zrecenzowano: 2 września 2019

Polecam apartament panorama plus. Przestronny, pięknie urządzony i przede wszystkim nieskazitelnie czysty. Cały weekend chodziliśmy na bosaka. Na powitanie kosz owoców. Dobre śniadanie w hotelowej restauracji.Dostęp do strefy wellness w cenie, ręczniki i kapcie w pokoju. Rewelacja

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Freedom43901427903
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RafalkZ6173KL, Dyrektor generalny, SPA & Wellness Hotel Diament UstronOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowny Gościu,
Na wstępie bardzo dziękuję za wybranie Hoteli Diament na miejsce swojego wypoczynku w okresie letnim. Cieszy nas fakt, że są Państwo zadowoleni z pobytu oraz usług świadczonych przez nasz hotel.
Bardzo serdecznie zapraszamy ponownie do odwiedzenia Ustronia i naszego hotelu.
Z pozdrowieniami
Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu wraz z załogą

Zrecenzowano: 1 września 2019

Super polecam wszystko smakowało pokoje czyste przyjemne ,spa ,basen siłownia ,widoki na góry ,muzyka na tarasie widokowym, obsługa miła i sympatyczna naprawdę polecam Hotel Spa Diament ,na pewno wrucimy na urlop tam jeszcze

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Getaway14186537361
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RafalkZ6173KL, Dyrektor generalny, SPA & Wellness Hotel Diament UstronOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowny Gościu,
Serdecznie dziękujemy za wybór naszego Hotelu jak również za miłe słowa pozostawione w komentarzu. Jest nam bardzo miło że docenili Państwo nasze pokoje, SPA oraz przede wszystkim naszą obsługę. Z górskimi pozdrowieniami Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

W hoteli spędziliśmy tydzień, korzystając z pakietu HB i pokoju rodzinnego w częsci 4*. Gdybym miał jednym zdaniem podsumować pobyt, napisałbym: "dokładnie dostaliśmy to czego się spodziewaliśmy.". To skąd ten opis "słabe te gwiazdki"? Wyjaśniam. Na co dzień korzystam z hoteli sieci Diament i np. często bywam w hotelu Diament 4* w Zabrzu. Wiem więc, że te 4* to nie są takie "gwiazdki" jakich możemy doświadczyć w innych hotelach. Nie oczekiwałem od Diament Ustroń więcej niż w innych obiektach sieci i dlatego zasadniczo jesteśmy (ja i rodzina) zadowoleni.
Zacznijmy od plusów:
+ oferta dla dzieci
+ organizacja śniadań (podobało mi się, że obsługa, w sytuacji braku stolików, panowała nad sytuacją prosząc o poczekanie chwilę i informując potem o wolnym stoliku. W większości obiektów w takich momentach dochodzi do "walki o stoliki")
+ jedzenie jako takie (choć na dłuższą metę monotonne - szczególnie śniadania)
Minusy:
- położenie 4* pokoju rodzinnego na poziomie (-1) - trochę przygnębiające ze względu na widok "na ścianę" - warto to brać pod uwagę, aby potem nie być zawiedzionym
- pomimo niedawno przeprowadzonego remontu, stan łazienki pozostawia trochę do życzenia (odklejający się silikon przy połączeniu ściana/podłoga, drzwi kabiny prysznicowej wiszące tylko na górnych uchwytach, obluzowana klamka w łazience). To niby drobne rzeczy, ale hotel ma 4*! Można pewnie to zgłosić i przynajmniej część usterek zostałaby usunięta, ale nie jadę na urlop po to aby zgłaszać usterki. Pracownicy obsługi powinni sami to "wyłapać".
- poziom sprzątania - to raczej nie sprzątanie a szybkie ogarnięcie.
- brak możliwości porozumienia się z personelem sprzątającym w jęz. polskim.Sądzę, że szkolenie z podstawowych zwrotów w języku polskim znacznie poprawiłoby tę kwestię.
- klimatyzacja - żyje własnym życiem i chłodzi jak wściekła niezależnie od ustawień temperatury. Co więcej jej włączenie skutkowało pojawieniem się nieprzyjemnego zapachu w łazience (a może to nie klimatyzacja a problem z wentylacją? trudno ocenić, stwierdzam jednak, że kilka razy pojawił się taki bardzo nieprzyjemny "szambowaty" zapach w łazience, który znikał tak samo nagle jak się pojawiał)

Generalnie: hotel dla rodzin z małymi dziećmi. Jeśli ktoś dzieci nie lubi albo nie lubi hałasu - powinien szukać czegoś innego, żeby później nie żałować.

Dziękujemy, Miralon

Szanowny Gościu,
Na wstępie pragnę podziękować za wybór naszego hotelu. Z dużą uwagą przeczytałem pozostawiony komentarz po Państwa pobycie. Bardzo dziękuję za docenienie przygotowanej oferty animacji dla naszych najmłodszych Gości, oraz naszej obsługi w restauracji, te uwagi są dla nas bardzo cenne i nie ukrywam bardzo miłe. Odnosząc się do wskazanych mankamentów pragnę potwierdzić iż część pokoi w części 4* nie posiada widoku na góry, natomiast staramy się aby ta informacja była ujęta w ofercie naszego obiektu. Wskazane awarie techniczne w łazience powinny zostać zauważone przez serwis sprzątający i usunięte przez nasz Dział Techniczny, oczywiście prosimy również w recepcji Hotelu zgłaszać na bieżąco zauważone usterki - wówczas dają nam Państwo możliwość bezzwłocznej reakcji. Uwagi dotyczące naszego serwisu sprzątającego są bardzo cenne i z pewnością zostaną przez nas dokładnie omówione oraz wprowadzone dodatkowe działania w tym zakresie. Uwaga dotycząca klimatyzacji została zweryfikowana i nie zauważyliśmy dysfunkcji w działaniu sterowania klimatyzacją. Ufam, że pobyt u nas był mimo wszystko udany i będziemy mieli możliwość goszczenia Państwa ponownie.
Z poważaniem Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu wraz z załogą

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Byłam w części 4*. Byłabym w miarę zadowolona, gdyby nie słaby akcent na do widzenia...
Gdy przyjechaliśmy do hotelu przy łóżku czekało na nas wino. Nie miało żadnej karteczki, ani dodatkowej informacji, nie stało w barku, więc uznaliśmy że jest to miły gest hotelu na przywitanie. Byliśmy w pokoju o podwyższonym standardzie, prawie na 2 tygodnie, więc pomyślałam, że mają gest.
Niestety, okazało się, że wino było płatne, tylko jakoś dziwnie karteczka na ten temat zniknęła... Dyrektor hotelu mimo mojej interwencji, kazał za wino zapłacić. 40 zł... Ile hotel na tym zarobił? Żenada.

Dziękujemy, aniadeja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RafalkZ6173KL, Dyrektor generalny, SPA & Wellness Hotel Diament UstronOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Szanowna Pani Anno,
Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować za wybór naszego Hotelu jak również za pozostawioną opinię. Pragnę wyjaśnić iż w każdym naszym pokoju dla naszych Gości przygotowana jest butelka czerwonego wina, z informacją o możliwości jej zakupu. Oferowane do sprzedaży wina cieszą się dużą popularnością wśród naszych Gości i nie zdarzają się nam opisane przez Państwa sytuację. Ufam, że mimo opisanego zdarzenia pobyt u nas był udany i będziemy mieli możliwość goszczenia Państwa ponownie. Z poważaniem, Rafał Gucia Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Byliśmy w 3 gwiazdki (kiedyś w 4 też) - ostatnio odnowili część 4 gwiazdki. Czysto, jest pokój zabaw (nowy labirynt), animacje, brodzik, rowery na parę dni ok. Śniadania w wyborze takie same jak 3 lata temu, ale monotonne 90% dzień w dzień to samo (do końca podawania jest wszystko)...Obiadów nie braliśmy, ogólnie zadowoleni i zdrowi.

Dziękujemy, Mwbiznes

Szanowni Państwo
Bardzo dziękujemy za komentarz do Państwa pobytu. Jest mi bardzo miło, że docenili Państwo ostatnie inwestycje oraz jakość i zakres serwowanych usług.
Informacja na temat śniadań została przekazana do Szefa Gastronomii.
Serdecznie zapraszamy Państwa ponownie do naszego hotelu w Ustroniu.
Z górskim pozdrowieniami,
Rafał Gucia, Dyrektor hotelu wraz z załogą