88 USD
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 19% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 19% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (108 USD).

119 USD
  • Basen
Adriano Spa(Ustroń)
68 USD
48 USD
Willa Koba(Ustroń)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 21/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
45 USD
Hotels.com
Agat(Ustroń)
Adi Pokoje(Ustroń)
Agoda.com
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 25 października 2017

Bardzo miła obsługa. Dobre jedzenie w BARDZO dużej ilości. Przyjemne pokoje. Zabiegi SPA przyjemne i relaksujące. Warto zarezerwować sobie sauny oraz wszystkie trzy jacuzzi. Gorąco polecam. Ja z moimi trzema przyjaciółkami będziemy z chęcią wracać do Mazowsza.

• Data pobytu: październik 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 23 października 2017

Byłam tu kilka lat temu. W tym roku przyjechałam razem z mężem. Hotel przez ostatnie lata bardzo wypiękniał. Wspaniały, odnowiony basen i jacuzi, nowa, piękna winda, ładnie urządzone pokoje. Świetny wystrój jadalni. Obsługa świetna. Wszyscy grzeczni, sympatyczni i bardzo pomocni. Wszędzie czysto i miło. Znakomite i ładnie podane posiłki. Pokój (komfort) bardzo wygodny, z balkonem i pięknym widokiem. Plan zabiegów ułożono zgodnie z moim życzeniem, tak ,ze miałam dużo czasu dla siebie.
Oboje z mężem lubimy piesze wędrówki, a tu jest gdzie pochodzić. Wszędzie cisza, spokój i o tej porze mało ludzi na szlakach. Do tego wspaniała pogoda (chyba ostatni ciepły tydzień tego roku) i piękne kolory jesieni cieszące oczy. Wracamy po tym tygodniu zadowoleni i wypoczęci. Dziękujemy!

Wskazówka dotycząca pokojów: Na III piętrze nie słychać wentylatorów ani odgłosów wieczorków z kawiarni.
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, z0fiakk
Zrecenzowano 18 października 2017

Ten hotel ma niestety wiele niedociągnięć ale może po kolei:
pokoje pamiętają chyba jeszcze przeszłą epokę. Pomijam fakt, że są malutkie ( no ale tam się w końcu nie przesiaduje) to powinny miec wymienione materace. te obecne są pozałamywane i strasznie nie wygodne. Wykładzina powinna być zmieniona a najlepiej wyrzucona i zastąpiona panelami. Na balkonie też usunęłabym tą starą plastikową trawę i zastąpiła to gresem. Wygląda estetycznie i łatwo utrzymać czystość. łazienka klaustrofobia - może trzeba sie zastanowić nad zmianą umywalki na mniejszą i zastanowic sie co zrobic aby do kabiny prysznicowej wchodzić łatwiej.
Wyżywienie - dużo ale niesmacznie. Brakowało tego czegoś , przypraw i smaku. Nie mówię tu o soli czy pieprzu bo to stało na stolikach ale jeżeli się czasami czegoś wcześniej nie doprawi to ta sól i pieprz nic już nie zrobią. Nawet zupy były niesmaczne takie wodniste i bez żadnego polotu.
Zamiast kompotu może lepsza byłaby woda bo on też czasami sprawiał wrażenie, ze to woda z jakimś dodatkiem. Podobno kiedyś było lepiej ale wymieniono kucharza.Wg mnie kawa powinna być też przy obiedzie i może właśnie wtedy podać ciasto a nie przy śniadaniu.
Kierownictwo powinno się tez zastanowic nad postawienie ścianki działowej przy windzie na 5 piętrze. Wiem, że czasami ta sala "robi" za salę konferencyjną ale niedopuszczalne jest aby wtedy blokować windę. Jest to hotel który oferuje pakiety rehabilitacyjne i ta winda dla wielu osób jest zbawieniem. proszę mi wierzyć, że wejście po schodach dla osób o kulach to wyzwanie a ścianka nie kosztuje aż tak dużo w końcu to karton gips.
Nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi bo naprawdę jest bardzo dobra. zarówno Panie w recepcji, jak i w restauracji, barze i cała strefa SPA/rehabilitacja.
ze wzgledu na lokalizację może warto pomyśleć o jakimś busie do miasta takim darmowym jak to jest w wielu krajach dowożącym w określonych godzinach chętnych.
Wycieczka do miasta to dla wielu osób wyprawa . Jest to prawie 5 km z góry i pod górę a nie każdego stać na taxi. W hotelu nie ma kiosku czy podstawowych środków higienicznych i farmaceutycznych.
I ostatnia rzecz...w pokojach powinien byc dodatkowy kontakt ( ja miałam cały jeden), powinien byc też zestaw kawowo herbaciany z czajnikiem i kubkami. Brak było też informacji że np. czajnik można wypożyczyć w recepcji, podobno też piecyk bo były momenty, ze było zimno i nie można było niczego wysuszyć na zimnych grzejnikach.

• Data pobytu: październik 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 8 października 2017

Po roku przybyliśmy znowu. Wszystko w jak najlepszym porządku, jedynie wi-fi w pokojach się zawieszało.
Relaks pełny : cisza i spokój. Mieliśmy zamiar odwiedzić kilku znajomych w Ustroniu i okolicy, ale woleliśmy spędzić czas w hotelu.
Poznaliśmy właścicielkę obiektu - bardzo o niego dba, więc są efekty.
Zabiegi na b. dobrym poziomie, więc w przyszłym roku wybierzemy się znowu.
Polecam wszystkim, którym zależ na relaksie i wypoczynku, chociaż dla aktywnych - też się coś znajdzie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Korzystaliśmy z pokoju komfort z wyjściem na taras.
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Leszek M
Zrecenzowano 3 października 2017

Od czterech lat co roku przyjeżdżamy z mamą do Mazowsza. Czujemy się tam dobrze zaopiekowane - jest miło i rodzinnie, obsługa pamięta swoich gości i dba o przyjazną atmosferę. Bardzo doceniam wychodzenie w góry z grupą i instruktorem i ilość ćwiczeń oferowanych od samego rana. Oferta zajęć i zabiegów jest ciekawa i różnorodna. Polecam również rehabilitantów, są profesjonalni i serdeczni. Tylko ta lekarka, która bada na początku, jest trochę niemiła, ale może trafiamy na gorsze dni. Ośrodek jest czysty, to bardzo ważne. Jedzenie smaczne i ładnie podane (i znów miła obsługa), ale zgłaszam apel o urozmaicenie wegetariańskiej kuchni. Piękne widoki za oknem. Gdziekolwiek się nie pójdzie, będzie ładnie i przyjemnie.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, konczakowska