88 USD
Agat(Ustroń)
Adi Pokoje(Ustroń)
Agoda.com
Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała atmosfera , piękne miejsce w otoczeniu gór , przemiła obsługa , przepyszne wyżywienie , doskonali rehabilitanci , bardzo dobra organizacja ,jestem zadowolona , polecam . Na pewno tam wrócę .

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

To było to czego szukałam. Kameralnie - z dala od zgiełku. Doskonałe wyżywienie. Przepiękny basen.
Obsługa na szóstkę. Był to mój pierwszy pobyt w Mazowsze Medi SPa ale na pewno nie ostatni.
Dziękuję tą drogą całej załodze "Mazowsza" za możliwość dobrego wypoczynku.

Pozdrawiam

Stefania

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, stefanias082017
Zrecenzowano 1 lipca 2017

Moja małżonka wraz z koleżanką wybrała się na 8 - dniowy turnus rehabilitacyjny.
Byliśmy w tym hotelu w ubiegłym roku, więc opinia o tym ośrodku jest ze wszech miar pełna - tym bardziej, że żona jest bardziej wymagająca niż ja.
Jak i poprzednio było super.
Kuzynka koleżanki żony w tym samym okresie przebywała w Ustroniu w podobnym ośrodku [nazwy z wiadomych względów nie będę podawał]. Gdy przyjechała do Mazowsza, to była olśniona.
Reasumując : zarezerwowałem już 2 - tygodniowy pobyt w sierpniu.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Leszek M
Zrecenzowano 6 maja 2017

Pokój naprzeciwko basenu, więc wspaniale. Jedzenie bardzo smaczne, w wieloma dodatkami pod kątem dziecka. Zabiegi różne (trzeba się dopytywać, bo dotychczasowa pani doktor ordynująca zabiegi robi to trochę sztampowo), chyba, że coś się zmieniło. Ostatnio byłam z córką w 2015 roku i mamy jechać znów latem. Zejście do miasta ok.40 minut, w ramach zajęć spacery z kijami po okolicznych ścieżkach i kawałek dalej. Basen dostępny przez cały dzień. Rada - należy stanowczo reagować, kiedy do wody wchodzą panie "na wyjeździe", w pełnej biżuterii i obłokach perfum - czasem ratownicy z grzeczności nie zwracają uwagi, a opary unoszą się potem kilka godzin, co szkodzi osobom, które mają problemy. Jacuzzi z jonami srebra oraz sauna - tylko korzystać;-) Niestety, ceny dosyć wysokie.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, GEMnaszlaku
Zrecenzowano 24 stycznia 2017

Pokój mieliśmy duży z duża łazienką z wanna bardzo ciepły nawet przy minus 10C. Wybrałem tylko pokój ze śniadaniem. Śniadanie bez przepychu i bez dużego wyboru lecz smaczne i wystarczająco, dobra kawa co się rzadko zdarza.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój z widokiem na góry
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, TomekOst