“Smacznie ”
Sielanka Restauracja — recenzja

Sielanka Restauracja
Nr 2 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Restauracja jak najbardziej godna polecenia. Sałatki to mega porcje - choć raz kurczaka miałam lekko surowego w środku. Szyjki rakowe ekstra, przyjemny tatar, ośmiornica trochę gumowa - nie zjadłam całej. Śniadania przepyszne, jajecznica mega. Ogólnie polecam z czystym sumieniem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Mrs_Annja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SIELANKAUstron, Kierownik ds. PR, Sielanka RestauracjaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za wizytę w "Sielance" i podzielenie się pozytywną opinią. Zapraszamy ponownie.

Sebastian Zawiliński

Wnętrze restauracji udekorowane góralskimi akcentami. Obsługa miła, uśmiechnięta, kompetentna. Potrawy bardzo dobre, ze świeżych produktów (pewnie od lokalnych dostawców). Polecam :)

Dziękujemy, Weronika027

Szanowna Pani Weroniko,

Dziękujemy za odwiedziny w "Sielance" i poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Miło nam, że doceniła Pani jakość produktów i wykonywanych z nich potraw, o które dbamy, aby były na jak najwyższym poziomie.
Serdecznie zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 7 września 2019

Polecam
Obsługa bardzo miła
Jedzenie ba4dzo dobre
Żur i stek że schabu przepyszne
Deser mus kokosowy polecam

Dziękujemy, Kaska7612

Szanowna Pani Kasiu,

Dziękujemy za odwiedziny w "Sielance" oraz podzielenie się opinią. Bardzo nam miło, że wrażenie z wizyty było pozytywne.
Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dobre miejsce na obiad z rodziną lub znajomymi. Smaczne potrawy, miła i w miarę sprawna obsługa kelnerska (kelner do każdego mówi dziękuję przed sprzątnięciem naczyń). Bardzo smaczne piwo z nalewaka. Ceny raczej rozsądne.
Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Tomasz R

Szanowny Panie Tomaszu,

Dziękujemy bardzo za wizytę i rekomendację.
Będzie nam miło gościć Pana ponownie.

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Cudowne jedzenie, przemiła obsługa, pełna profeska i fajne podejście do pobytu z dzieciaczkami. Miejsce godne polecenia!

Dziękujemy, romkaniestrata

Dziękujemy bardzo za wizytę w "Sielance" oraz rekomendację. Miło nam, że mieli Państwo pozytywne wrażenie odwiedzając nas, potrawy smakowały, a obsługa stanęła na wysokości zadania. Zapraszamy ponownie!

Pozdrawiam,

Sielanka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sielanka Restauracja? Podziel się wrażeniami!