“Smacznie i niedrogo”
Sielanka Restauracja — recenzja

Sielanka Restauracja
Nr 2 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dobre miejsce na obiad z rodziną lub znajomymi. Smaczne potrawy, miła i w miarę sprawna obsługa kelnerska (kelner do każdego mówi dziękuję przed sprzątnięciem naczyń). Bardzo smaczne piwo z nalewaka. Ceny raczej rozsądne.
Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Tomasz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SIELANKAUstron, Kierownik ds. PR, Sielanka RestauracjaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Tomaszu,

Dziękujemy bardzo za wizytę i rekomendację.
Będzie nam miło gościć Pana ponownie.

Z poważaniem

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Cudowne jedzenie, przemiła obsługa, pełna profeska i fajne podejście do pobytu z dzieciaczkami. Miejsce godne polecenia!

Dziękujemy, romkaniestrata

Dziękujemy bardzo za wizytę w "Sielance" oraz rekomendację. Miło nam, że mieli Państwo pozytywne wrażenie odwiedzając nas, potrawy smakowały, a obsługa stanęła na wysokości zadania. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja idealna. Na przystawkę darmowa foccacia z przepyszną oliwą!! A następnie król - grillowany pstrąg. Po prostu zrywa papę z dachu

Dziękujemy, marcinj985

Szanowny Panie Marcinie,

Dziękujemy za wizytę w sielance i podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami. Bardzo nam miło, że nasz pstrąg tak bardzo przypadł Panu do gustu. Będzie nam bardzo miło gościć Pana ponownie.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Zarówno atmosfera,obsługa jak i jedzenie sielankowe. Na pewno wrócimy jeszcze nie jeden raz.

Dziękujemy, Szukajaca

Dziękujemy bardzo za wizytę i podzielenie się swoją pozytywną opinią. Bardzo nas cieszy, że wszystko smakowało, a obsługa i atmosfera spełniły oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa pierwszoligowy. Jedzenie super. Tatar i jagnięcina palce lizać. Klimat zachęca do delektowania się potrawami. No i tem browar czeski lany idealny pils.

Dziękujemy, 91wojciechk

Szanowny Panie Wojciechu,

Dziękujemy za wizytę i napisanie recenzji.
Cieszymy się, że wszystko smakowało, a nasz czeski "bernard" przypadł Panu do gustu.
Zapraszamy ponownie.

Pozdrawiam

Sielanka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sielanka Restauracja? Podziel się wrażeniami!