Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Nie pamietam który to juz pobyt w tym hotelu ale jak zawsze bardzo udany. Wracamy bo wypoczywamy jak nigdzie. Hotel idealny na wakacje z dziećmi ( obecny pobyt) , święta wielkanocne z większą rodzina, babskie wypady i romantyczny weekend. Wszystkie opcje przetestowane i wszystkie polecam. Przepiekna, kameralna lokalizacja. Hotel położony w otoczeniu lasu, w zadbanym ogrodzie, cisza, spokój i śpiew ptaków. Zlokalizowany dość wysoko na zboczu przez co widoki z balkonu niezapomniane. Z dala od gwarnego centrum miasta a jednocześnie ta odległość stanowi idealny dystans na spacer. Pokoje rodzinne a zwłaszcza studia- idealne dla rodzin 2+2 (2+3). Balkony zapewniające przepiekne widoki i całkowita prywatność. Od ostatniego naszego pobytu hotel został zmodernizowany i zmienił się bardzo na plus. Pokoje zrobiły się jeszcze bardziej przytulne. Obsługa bardzo miła i pomocna- zarówno na recepcji, w barze, na basenie jak i w restauracji. Genialne spa i strefa basenowa. Czysto. W czasie naszego ostatniego pobytu bardzo bogata oferta animacyjna dla dzieci. Panie animatorki dokonały niemożliwego i sprawiły że moje dzieci (lat 6 i 9) które nie lubią absolutnie żadnych hotelowych animacji, nie mogły się doczekać kolejnych wydarzeń. Codziennie było coś nowego i codziennie zaskakującego: ognisko z kiełbaskami, własnoręcznie robiona pizza z szefem kuchni, pan szczudlarz puszczający bańki i grający z dziećmi w piłkę w hotelowym ogrodzie, góral z góralskimi opowieściami, pan z papugami arami, zabawa z pieskiem Zoją a codziennie kino familijne z popcornem. Za pomysły olbrzymi plus dla hotelu- zachwycone dzieci to zrelaksowani rodzice. Zwraca uwage dbałośc o szczegóły: zasuwana pokrywa piaskownicy, ściagane na noc hamaczki jak również dbałość o zadowolenie gości: ankiety dostępne są nawet w restauracji. Rowerki tylko czekają na wypożyczenie a naprawdę jest gdzie jeździć.
Gdybym miała cokolwiek doradzić żeby było jeszcze lepiej ( choc do ideału naprawdę niewiele brakuje):
- jedna winda to zdecydowanie za mało ( w trakcie naszego poytu druga była zepsuta)
- organizacja parkingu ( duża ilośc samochodów przy wejściu sprawia że trudno czasem podjechać i wypakować bagaże)
-śniadania ( olbrzymi plus za maślane i podgrzewane bułeczki, ziołowe herbatki, oryginalny plaster miodu i regionalne elementy ale mam wrażenie że hotel stać na troche więcej w kwestii urozmaicenia śniadaniowych potraw i ten potencjał nie jest wykorzystany)
Pomimo drobnych uwag, polecam ten hotel absolutnie wszystkim- warto przyjechać i po prostu odpocząć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na miasto i góry zwłaszcza na wyższych pietrach. Obserwacja zarówno zachodu słońca jak i burzy bezcenna
Dziękujemy, Kabe1977
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Belweder, Dyrektor generalny, Hotel BelwederOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowni Państwo, dziękujemy za tak pozytywna opinię, za docenienie wszechstronności i elastyczności Hotelu Belweder. Staramy się spełniać oczekiwania różnych grup Gości - rodzin z dziećmi; par, które oczekują romantycznej atmosfery; przyjaciółek, które marzą o relaksie i dobrej zabawie. Cieszymy się, że udaje nam się tak dobrze organizować wszystkie te funkcje, na co dowodem jest Państwa opinia. Serdecznie dziękujemy, za wszystkie obserwacje. Państwa słowa stanowią największą nagrodą za nasz trud i zaangażowanie. Zyskaliśmy pokłady energii i sporą dawkę motywacji do dalszych starań o zadowolenie naszych Gości. Jeszcze bardziej zwrócimy uwagę na kwestię urozmaicenia śniadań. Ponadto pragniemy poinformować, że serwis uruchomił drugą windę i działa bez zarzutu. Z największą przyjemnością powitamy Państwa ponownie. Serdecznie zapraszamy! Z wyrazami szacunku, Monika Kania Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel położony w pięknym miejscu. Z pokoju mieliśmy ma widok na cały Ustroń.pokoje czyste zadbane codziennie sprzątane. Bardzo miła obsługa.Hotel posiada basen plac zabaw dla dzieci i miejsce do relaksu. Jedzenie dobre lecz na 5 gwiazdek mogło by być więcej urozmaicone.Mały minus za windy trzeba długo czekać ponieważ hotel jest duży.Polecam wszystkim z dziećmi.

Dziękujemy, Paweł L
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pięknie usytuowany, otoczony bardzo zadbanym terenem z placem zabaw, miejscem na ognisko, łąką, oczkiem wodnym i parkingiem. Wystrój spójny.
Pokoje wygodne, w większości z widokiem na góry.
Pewnym mankamentem może być dostępność wind - są tylko dwie i dość oblegane, przy czym na poziom -1 można dostać się tylko nimi (tam znajduje się basen, sala zabaw dla dzieci i spa).
Posiłki zadowalające, choć w standardzie niższym niż można spodziewać się po hotelu z pięcioma gwiazdkami (jakość to pięć gwiazdek, ilość trochę mniej).
Obsługa hotelu perfekcyjna.
Bardzo atrakcyjna oferta animacji dla dzieci, od południa np. zajęcia plastyczne, wieczorami ciekawe spotkania, a później kino dla dzieci.
Podsumowując jest to miejsce do którego miło się wraca.

Dziękujemy, Małgorzata W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Belweder, Dyrektor generalny, Hotel BelwederOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Szanowna Pani Małgorzato, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii. Bardzo nam miło, że określiła Pani Hotel Belweder urokliwym miejscem, co oddaje klimat naszego obiektu. Rzeczywiście w okresie wakacyjnym czas oczekiwania na windy może się nieco wydłużać. Cieszymy się, że ten drobny minus nie zakłócił Państwu wypoczynku, że podobały się Państwu pokoje, tereny zielone, obsługa oraz bogata oferta animacyjna. Z największą przyjemnością powitamy Państwa ponownie. Z wyrazami szacunku, Monika Kania Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lipiec, piękna pogoda, środek wakacji, popularna miejscowość - wszystko to kojarzy się od razu z tłokiem, hałasem, dyskomfortem. Belweder robi różnicę. Pomimo pełnego obłożenia i gromad dzieci, ze względu na położenie i otoczenie hotelu można znaleźć dla siebie spokoje i relaksujące miejsce. Świetny basen i usługi spa, bardzo dobra kuchnia a’la carte, fantastyczne widoki, czystość, sprawna klimatyzacja.
Jedyny minus to zbyt wolno działające windy (są tylko dwie) i dostęp do strefy basen-spa wyłącznie windą.

Dziękujemy, cendomc

Drogi Gościu, dziękujemy serdecznie za tak pochlebną opinię oraz dostrzeżenie licznych plusów podczas pobytu. Cieszymy się, że udało się Państwu zrelaksować, napawać pięknymi widokami, skorzystać z restauracji a'la carte. Mamy nadzieję, że po spędzeniu tak dobrego czasu w okresie wakacyjnym będziemy mogli gościć Państwa również w innych terminach. Zapraszamy! Z poważaniem, Monika Kania Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Bylismy w tym hotelu w grudniu. Pokoje czyste, hotel duzy rowniez bardzo czysty-posiada basen,saune,parking. Jedzenie w formie szewdzkiego stolu-bardzo smaczne! Hotel na uboczu. Jest troche daleko do centrum,ale jesli ktos lubi spacerowac to nie w tym zadnego problemu :) Polecam ! Napewno tam wrocimy :)

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Natalia1987PL

Szanowna Pani Natalio, bardzo nam miło, że Hotel Belweder sprostał Państwa oczekiwaniom. Dziękujemy za docenienie czystości, jedzenia oraz lokalizacji, która dzięki położeniu na zboczu Góry Równica gwarantuje piękne widoki. Z największą przyjemnością powitamy Państwa ponownie. Wierzymy, że Hotel Belweder po remoncie, który miał miejsce w marcu 2019, okaże się jeszcze bardziej klimatyczny i sprzyjający wypoczynkowi niż podczas Państwa pobytu w grudniu zeszłego roku. Czekamy na Państwa z niecierpliwością. Z poważaniem, Monika Kania Zastępca Dyrektora Hotelu