“Naprawdę dobre mieso”
Rolls-Burger — recenzja

Rolls-Burger
Nr 9 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opis: Oferujemy jedzenie typu Slow Food: Burgery 100% wolowiny, Pulled Pork, Chicken Burger, zapiekanki, salatki, Curry Wurst, hot dog
Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo dobre burgery, przede wszystkim pyszne mięso polecam wszystkim mięsożercom. Dodatkowo fajne piwo i blisko centrum. Ps miły właściciel !

Dziękujemy, Sylwia J

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Polecam, duże, pyszne hamburgery. Mięso soczyste, sosy rewelacyjne. Porcja frytek z kurczakiem dla dzieci tak duża że 2 dzieci się najadła a tata musiał zjeść dodatkowego hamburgera bo nie dały rady. Za obiad dla całej rodziny z piwami i sokami 100 zł więc ceny przystępne.

1  Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Po dłuższym czasie odwiedziłem rollsa na burgera. Nic się nie zmieniło pyszne jak zawsze. I wielki plus za naprawdę średnio wysmażone mieso! Polecam

1  Dziękujemy, Filip S
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Jak w tytule. Niezmiennie od początku istnienia z coraz bardziej rozbudowanym menu. Na serio warto przyjść i nawet poczekać trochę dłużej niż chwilę :-)

1  Dziękujemy, ChrisNicoPoland
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Hamburgery duże i bardzo smaczne. Szybka obsługa. Miejsce koło parku i przy głównej ulicy. Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, wiolaiwojtek

Rolls-Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Rolls-Burger? Podziel się wrażeniami!