Ustroń

“Nie polecam moze kiedys drugi raz zweryfikuje lecz juz jestem uprzedzona”
Tete-a-Tete — recenzja

Tete-a-Tete
Nr 48 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Zrecenzowano 1 września 2019

Tragedia,a dlaczego? Najpierw musialam isc do WC koszmar i jeszcze jakas dziewczynka nie mogla z niej wyjsc bo cos z zamkiem, toaleta obskorna,potem chcac usiasc i cos zamowic oczywiscie obsluga sobie cos robila nas olewala wiec spytalam czy moge cos zamowic,a pani ze tu jest samoobsluga czyli wnioskuje ze sama musze nalac sobie piwo tak? I zrobic pizze?no a tak na powaznie to nic mnie nie przekonalo zeby tam zostac musialam wyjsc moze placcie tym ludziom wiecej ... My klienci tzn Ja chce zostawic pieniadze i to nie male ale tak to sie nie da po najmniejszej linii oporu

Dziękujemy, Renni84

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Może nie jest to pizza wloska ale była smaczna. Surówki oraz kurczak smaczny. Ceny bardzo przystępne. Jedyne mankamenty to samoobsługa i tragiczne toalety...

Dziękujemy, Martinka89
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja z grupa znajomych zamówiliśmy pizzę, nic trudnego poza obsługą typu „co dla Ciebie” która słyszy się od kelnerki jak gdybyśmy byli znajomymi zamawiamy, zapłacone. Czekamy 60min i przychodzi czas serwisu, okazuje się że jedna pizza ma zupełnie inne składniki od kelnera dowiadujemy się że,.... „nie ma peperoni i nie ma chili,...” co ? po 60min dowiadujemy się że nie zjemy tego co zamówiliśmy ? na nasza reklamacje dostajemy 2,50 zwrotu, myśle że to żart ale to prawda, szef kuchni którego nie udało się poprosić z kuchni kazał kelnerowi oddać „2,50 za brak składnika” ,... to już poniżej krytyki. Omijajcie to miejsce. Musiałem zjeść pizzę znajomych zamiast tego co zamówiłem.

Dziękujemy, Oskoma
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy tam zjeść pizzę i po zamówieniu postanowiłem poczytać opinie i lekko się przeraziłem ,ze może to być niewypał .
Lecz ile opinii i ludzi ,tyle gustów
Nam naprawdę smakowała pizza ,bo tylko tą zamówiliśmy ,nie będę się wypowiadał o innych daniach
Pizza wg nas była zrobiona dobrze ,bardzo dobre ,cienkie ,kruche ciasto ,składników w ilości odpowiedniej ,nie pływało wszystko w oliwie lub sosie ,jak to nie raz się zdarza .
Fakt -bufetowa trochę oschła ,ale nie każdy musi kochać to co robi ,a misę miała gorszy dzień
Wystrój jak na foto-syfu nie było ,w miarę czysto wiec także nie będę oceniał tego negatywnie
Ogólnie mogę polecić na wypad w gronie znajomych na pizzę i małe chmielone

Dziękujemy, 916kamilw
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza okropna a ser panierowany był zimny w środku. Kelnerka a podobno kierowniczka wyzywa klienta i nie chciała zwrócić pieniędzy lub zrobić nowej pizzy z dobrze zrobionym kurczakiem a nie półsurowym i ochydnym jaki otrzymaliśmy za pierwszym razem. Nie polecam i odradzam każdemu to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 128adamu

Tete-a-Tete — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Tete-a-Tete? Podziel się wrażeniami!