Ustroń

“Konie - cznie”

Lotos Kuchnia Orientalna Restauracja
Nr 34 wśród 60 Restauracje (Ustroń)

Menu tak wielkie, że trudno wybrać. Byliśmy dwa razy, czyli cztery dania i wszystkie cztery do zakochania. REWELACJA!!!!!!!

Dziękujemy, turysta111111

Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko pyszne - doskonale przyprawione a mięso mieciutkie. Polędwiczki z kurczaka dla dziecka super chrupiące. Gorąco polecam Zaskakująco dobra i inna niż wszystkie restauracja w Ustroniu.

3  Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano 6 stycznia 2019

Restaurację odwiedziliśmy już niejednokrotnie i wciąż wracamy, bo wiemy, że warto i że będzie wyśmienicie. Jedzenie za każdym razem dobre i świeże, super przyrządzone. Bardzo miła obsługa.

3  Dziękujemy, IzabelaK1563
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie i dużo jedliśmy kaczkę i wołowinę, a syn polędwiczki. Czas oczekiwania nie jest długi, a obsługa sympatyczna. Na pewno to wrócimy

1  Dziękujemy, agula1111
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Niesamowity klimat i świetne, naprawdę świetne żarcie :-)
Polecam kurczak z trawą cytrynową, na ostro !

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, s_awomirk904

Lotos Kuchnia Orientalna Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Lotos Kuchnia Orientalna Restauracja? Podziel się wrażeniami!