“Cukiernia u Janeczki”
Cukiernia U Janeczki — recenzja

Cukiernia U Janeczki
Nr 1 wśród 1 Desery (Ustroń)

Wspaniałe ciasta. Bardzo dobra kawa. Polecamy serdecznie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ciasto gruszkowe super.

Dziękujemy, 76arkadiusz

Zrecenzowano 27 maja 2019

Nie polecamy !!!
Spodziewaliśmy się czegoś wyjątkowego a tu taaakie rozczarowanie !!!
Nie jedliśmy chyba gorszych lodów , sztuczny smak , coś okropnego .
Kawa też była niedobra , to raczej była woda kawowa nie mająca nic wspólnego z kawą na zdjęciach .
Nie polecamy tego lokalu jeszcze z powodu brudnych krzeseł na których wyplamiłam nowe spodnie .

1  Dziękujemy, Anka U
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

W miarę przestronny lokal z wygodnymi fotelami . Można się napić dobrej kawy z smacznym ciastkiem. Duży wybór ciastek i lodów .Dobre miejsce na chwilowy wypoczynek.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, andkab
Zrecenzowano 10 stycznia 2019

Byliśmy dwa razy w tej kawiarence. Dobra kawa i duży wybór ciast.Nie zamawialiśmy lodów więc nie oceniam smaku. Cena lodów trochę za wysoka porównując z innymi kawiarniami w kraju. Lokal czysty i ciepły. Przepustowość ludzi dość duża (sanatoria i naprzeciwko kościół). Toaleta czysta .

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Andrzej L
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Zachęcam na dobre ciasta, desery i kawę. Kawiarnie znajdują się w Wiśle oraz Ustroniu. Często dużo ludzi, lecz na pewno warto skorzystać. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, kasiap1971

Cukiernia U Janeczki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia U Janeczki? Podziel się wrażeniami!