Ustroń

“SMACZNIE I NIEDROGO”
Restauracja Pozytyw — recenzja

Restauracja Pozytyw
Zamów online
Nr 43 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Opis: To miejsce powstało z miłości do gotowania. W naszym menu znajdują się specjały kuchni włoskiej i polskiej. Pragniemy zaprosić państwa do odwiedzenia restauracji i przekonania się, że można zjeść dania najwyższej jakości za przystępną cenę.
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo sympatyczne miejsce, jedzenie bardzo smaczne, posiłki przygotowywane są na bieżąco, miła uśmiechnięta obsługa, czysto
Polecam

Dziękujemy, RYSZARD S

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja Pozytyw, to adekwatna nazwa do określenia tego miejsca, tu wszystko jest pozytywne.
Menu dla każdego, posiłki tradycyjne, makarony, sałatki, pyszna pizza, przekąski, dania dla dzieci i desery.
Posiłki smaczne, porcje raczej duże, w przystępnej cenie. Obsługa miła.
Na posiłek trzeba poczekać gdyż przygotowywany jest na bieżąco w kolejności zamówień
Polecam, byliśmy tu po raz pierwszy w 2017r będąc w Ustroniu, w 2018r też bywaliśmy, a w tym roku będąc chwilę w Ustroniu, też tu weszliśmy i wyszliśmy zadowoleni.

Dziękujemy, BARBARA S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania bardzo długi - na samo złożenie zamówienia trzeba bardzo długo czekać, nie wspominając o samym podaniu posiłku. Na piwo czekaliśmy 15 min... do tego część obsługi w barze niesympatyczna. Uważam że dużo lepszą decyzją jest poszukanie innego miejsca żeby zjeść smacznie.

Dziękujemy, oliwiaoberman
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bez wątpienia najgorszy lokal w Ustroniu.Obsluga,czas oczekiwania i bezczelność kelnerek,woła o pomstę do nieba.Unikac jak ognia.

Dziękujemy, 989slawekk
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa tragiczna .. czytając inne opinie , można stwierdzić ,że takie rzeczy to u nich codzienność..
Zamówiliśmy dwie sałatki na wynos ( w tygodniu )
Po godzinie oczekiwania, zadzwoniłam z pytaniem , za ile można się spodziewać zamówienia , poinformowano mnie , że czekają na kierowcę.
Po 1,5h zadzwonił kierowca , że będzie za 2 minuty ..
Po 2 h dalej go nie było .. wiec kolejny telefon z pytaniem co się dzieje ? Odpowiedź ..kierowca wyjechał pół godziny temu ..
Wiec podziękowaliśmy i zrezygnowaliśmy z zamówienia , po czym za 10 minut zjawił się , twierdząc ze to nie jego wina ..”ja tu jestem tylko kierowcą”
Jeden zwala na drugiego .. ludzie.. trochę odpowiedzialności ..
Typowe robienie z ludzi idiotów ..
NIE POLECAM

Dziękujemy, magdalenasL6949HD

Restauracja Pozytyw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pozytyw? Podziel się wrażeniami!