“Obiad podczas wycieczki rowerowej”

Bawarski Dom Restauracja
Nr 23 wśród 93 Restauracje (Tychy)

Zamówiliśmy golonkę po Bawarsku, która nie była po Bawarsku - poza tym niesmaczna. Kolega poprosił o możliwość podładowania baterii w rowerze - pierwszy raz odmówiono nam. Niesympatyczna pani przy barze delikatnie pokazała nam środkowy palec. Odradzam wszystkim rowerzystom oraz miłośnikom bawarskiej kuchni. Ocena 2 jest tylko za bardzo miłą obsługę kelnerek.

Dziękujemy, Bohdan46

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wczoraj ok.godz.14,00 wybraliśmy się na lunch , kolega zjadł żeberka z zasmażaną kapustą , ( pyszne , wiem bo skosztowałam ) , natomiast ja chciałam zjeść coś lekkiego
więc zamówiłam filet z kurczaka z zestawem surówek , danie okazało się ciężkie i nie smaczne , mięso było suche, twarde , niedosmaczone w fatalnej panierce, prosiłam o filet bez panierki , ale kucharka nie umiała zrobić , bo "taki robi tylko szefowa ", nie otrzymałam także surówek tylko mizerię z ogórków , których nie mogę jeść , tak więc w rezultacie za parę ziemniaków z koperkiem (dobre :) ) zapłaciłam 30 PLN , a obrane z panierki mięso zabrałam dla psa

Dziękujemy, janektata
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Restauracja po Kuchennych rewolucjach. Byliśmy ze znajomymi w niedzielę na obiedzie. Restauracja w porze obiadowej była pełna ludzi. Mieliśmy szczęście, bo właśnie jeden stolik się zwolnił. Zniecierpliwiona parka nie doczekała się, aż ktoś z obsługi podejdzie do ich stolika i odbierze zamówienie. Biedacy nie doczytali na początku karty, że zamówienie składa się przy barze. Tym lepiej dla nas! Jak się później dowiedzieliśmy stoliki na weekend są już rezerwowane w połowie tygodnie, a my przyjechaliśmy całkiem spontanicznie w drodze z Beskidów.
Przy zamawianiu Pani uprzedziła nas,że czas oczekiwania wyniesie nawet 40 minut ze względu na dużą ilość gości. Nie zraziło nas to. Piwko dostaliśmy już po 5 minutach, natomiast dania główne po ok 20 minutach. Jedzenie bardzo dobre, smakuje jak domowe, porcje duże, ceny przystępne. Polecam tę restaurację

3  Dziękujemy, KrzysztofG1225
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam stolik na 80te urodziny mojego taty. Menu standart czyli 7 czy 8 dań serwowanych. Jasnym punktem był rosół z naleśniki - pyszny, gorący A ślimaczki z naleśników bardzo ciekawe. Sałatka bawarska z wędliny dobra. Reszta zupełnie przeciętna. Okropny tłok na sali - trzy stoły z imprezami typu urodziny/chrzciny (w tym nasz) stloczone obok siebie tak blisko, że nie dało się rozmawiać. No ewentualnie wrzeszcząc. Zestawy są niezmienne od rewolucji Gesslerowej, zastawa również bo co drugi talerzyk czy miseczka obtłuczone. Pęknięty kieliszek też mieliśmy. Generalnie bardzo średnio....

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, annakD8083SU
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Dzisiaj odwiedziłam tą restaurację po raz drugi, Mimo ze stoliki były zarezerwowane, Pani kelnerka zrobiła wszystko, aby znalazło się miejsce dla nas / dla 4 osób/.
Obsługa bardzo miła, jedzenie pyszne, na pewno tutaj wrócę, moi znajomi byli zachwyceni! Naprawdę polecam!

Dziękujemy, Basiczek-06

Bawarski Dom Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bawarski Dom Restauracja? Podziel się wrażeniami!