U nas też pięknie...

Paprocany to kompleks wypoczynkowy, który mieści się w moim miejscu na świecie. Od lat zmieniały... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
tychy2016
Tychy, Polska
Dobre miejsce

Zrecenzowano: 9 września 2019
WojtekNowako
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019

Startowałem tu w Tyskiej piwnej mili, zabawa była super Polecam Paprocany dla sportowców, wiele imprez i atrakcji !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, WojtekNowako
Zrecenzowano: 8 września 2019

Przyjedź. Daj dzieciom swobodę na placu zabaw, plaży, wodnym placu zabaw. Kupi lody piwo. Wypożycz rowerek wodny, wykąp się w jeziorze, po prostu miło spędź czas.

Dziękujemy, wiesiekk2016
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce. Idealna przestrzeń na relax - spacer, rower, grill, po prostu odpoczynek. Uwielbiam tę dziką stronę. Od strony fontanny i kawiarni latem są tłumy, jakby cały Śląsk zjechał w jedno miejsce :)

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Miejsce idealne na wypad solo, parami, rodziną, z dziećmi. Ogromne w porównaniu z okolicznymi jeziorami. Można wykorzystać rowery wodne, zakupić lody, napoje, fast foody. Obok jest Park Linowy na poziomie dla dzieci i dorosłych. Jest duże molo, ławki, zacienione i miejsce gdzie można się położyć przy brzegu oraz plaże. Od tego roku wprowadzono również mini basen z natryskami w zamyśle dla dzieci, chodź wchodzą też z nimi rodzice, jest duży. Polecam wypad, naprawdę można się zrelaksować i odpocząć.

Dziękujemy, optymisttyczna
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce gdzie można spędzić czas ze znajomemu lub w pojedynkę. Można coś zjeść, aktywnie spędzić czas lub popływać .

Dziękujemy, sneakersm