“Najlepiej w Tychach.”

Restauracja Pod Prosiakiem
Nr 5 wśród 93 Restauracje (Tychy)
Zrecenzowano 4 września 2019

Gorąco polecam, ale bez rezerwacji może być ciężko. I nie dziwne. Jedzenie wprost przepyszne, zupy wielkie / waza na dwóch biesiadników/, obsługa bardzo bardzo się stara. Wracam tam systematycznie i zawsze to samo - zachwyt. Dziękuję, niczego nie zmieniajcie!

Dziękujemy, Grażyna D

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, jedna z lepszych kaczek jakie jadłem w okolicy! :) bardzo miła obsługa, ładny wystrój. Polecam wszystkim! :)

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, bartoszstanowski
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tygodniu na obiedzie.
Czas oczekiwania na dania z karty około 20 minut.
Porcje odpowiednie, bardzo smaczne.
Obsługa bardzo miła.
Troszkę za mało światła i siedzi się w lekkim półmroku.

2  Dziękujemy, Alpaki-Zabraniec
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Byłam kilkukrotnie wcześniej były to imprezy okolicznościowe ostatni raz lunch podczas spaceru omijam szerokim łukiem. Tradycyjne jedzenie smaczne, sałatki niekoniecznie.
Natomiast zachowanie obsługi zupełnie nie do przyjęcia. Nikt nie podchodzi, nikt nie wykazuje zainteresowania samemu trzeba kogoś zaczepić celem przydzielenia stolika. Panie nie miłe i przemądrze mimo zdecydowanej uprzejmości z naszej strony, dodam, że nie jesteśmy rozkapryszonymi klientami i oczekiwaniami ponad miarę.

Termin wizyty: marzec 2019
5  Dziękujemy, aleksandra o
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W „Restauracji pod Prosiakiem” zjecie bardzo smacznie, podawane porcje są na prawdę duże (Ja osobiście z trudnością dałem radę w całości zjeść zupę i drugie danie smaczne ale duuuużo co się chwali). Lokal słynie głównie z kuchni regionalnej. Deser lodowy nieco mniej przypadł mi do gustu. Lokal śmiało polecam, byłem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem

Dziękujemy, DanlobPoland

Restauracja Pod Prosiakiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Prosiakiem? Podziel się wrażeniami!