“Pyszne jedzenie”

Restauracja Pod Prosiakiem
Nr 4 wśród 93 Restauracje (Tychy)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, jedna z lepszych kaczek jakie jadłem w okolicy! :) bardzo miła obsługa, ładny wystrój. Polecam wszystkim! :)

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, bartoszstanowski

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tygodniu na obiedzie.
Czas oczekiwania na dania z karty około 20 minut.
Porcje odpowiednie, bardzo smaczne.
Obsługa bardzo miła.
Troszkę za mało światła i siedzi się w lekkim półmroku.

2  Dziękujemy, Alpaki-Zabraniec
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Byłam kilkukrotnie wcześniej były to imprezy okolicznościowe ostatni raz lunch podczas spaceru omijam szerokim łukiem. Tradycyjne jedzenie smaczne, sałatki niekoniecznie.
Natomiast zachowanie obsługi zupełnie nie do przyjęcia. Nikt nie podchodzi, nikt nie wykazuje zainteresowania samemu trzeba kogoś zaczepić celem przydzielenia stolika. Panie nie miłe i przemądrze mimo zdecydowanej uprzejmości z naszej strony, dodam, że nie jesteśmy rozkapryszonymi klientami i oczekiwaniami ponad miarę.

Termin wizyty: marzec 2019
5  Dziękujemy, aleksandra o
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W „Restauracji pod Prosiakiem” zjecie bardzo smacznie, podawane porcje są na prawdę duże (Ja osobiście z trudnością dałem radę w całości zjeść zupę i drugie danie smaczne ale duuuużo co się chwali). Lokal słynie głównie z kuchni regionalnej. Deser lodowy nieco mniej przypadł mi do gustu. Lokal śmiało polecam, byłem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem

Dziękujemy, DanlobPoland
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Byłem w Prosiaku niezliczoną ilość razy i śmiało mogę polecić.
Najbardziej dania nasze śląskie, tradycyjne. Te z nowszej karty bardziej ''światowe'' już troszkę mniej. Jak do Prosiaka to po tradycyjne i gwarantuje że wrócicie.

Bardzo miła obsługa, szczególnie Pani kelnerka ze wschodnim akcentem. Zawsze wszytko wie i jest świetnym pośrednikiem miedzy kuchnią a gośćmi.

Szefowie muszą być chyba bardzo groźni, tzn P. Jola i jej brat bo załoga zawsze sztywnieje kiedy pojawiają się na horyzoncie. Zauważyłem też (nie tylko ja zresztą), że kiedy pojawia sie P. Michał to nie ważne ilu było by gości, jego stolik musi być zawsze obsłużony pierwszy i jedzenie będzie najszybciej choć by przyszedł ostatni. To jest średnio fajne..., natomiast wszytko inne jest super.

P.S. ostatnim razem byliśmy w urodziny mojej Mamy. Jako jedyna zamówiła deser - ciasto bezę. W klasycznej bezie nie ma orzechów włoskich, a w tej były. Nie był by to problem gdyby nie to że moja Mama, akurat ma niesamowicie silne uczulenie właśnie na te orzechy. Nie skończyło by się na lekceważącym wzruszeniem ramion dziewczyny za barem gdyby solenizantka skosztowała tego deseru. Wszyscy mieliśmy szczęście, obsługa też. Mam wrażenie że od poczatku restauracji te orzechy są jakąś klątwą Prosiaka.
... Na tomiast wszytko inne jest prawdziwa przyjemnością tak trzymać :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, smigielsky
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JolantaJ455, Kierownik, Restauracja Pod ProsiakiemOdpowiedź udzielona 24 czerwca 2019

Dzień dobry!
Dziękujemy bardzo za ciepłe słowa w naszą stronę ;0), muszę jednak coś wyjaśnić: od 10 lat właścicielem restauracji jest tylko i wyłącznie Pani Jolanta Jakubowska , nie ma wiec możliwości aby Goscie mieli okazje widywać Pana Michała w restauracji, nawet prywatnie, pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie Magdalena H. wraz z zespołem Restauracji Pod Prosiakiem

Restauracja Pod Prosiakiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Prosiakiem? Podziel się wrażeniami!