“Śląskie jadło ”

Restauracja Pod Prosiakiem
Nr 5 wśród 91 Restauracje (Tychy)
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja poleca tradycyjne śląskie dania. Bardzo smaczne a porcje są solidne. Wystrój śląski, ceny przyzwoite. Pierogi z kaczki warte polecenia

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Artur Tomasz G

Zrecenzowano 15 stycznia 2019

Odwiedziliśmy restauracje raz i chyba ostatni, jedzenie było całkiem dobre ale bez szału, porcje nie za duże, doprawione trochę słabo, a ceny nie najmniejsze w porównaniu do ilości porcji to za trochę wywindowane :) Wystrój przytulny.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, DZIENDOBRYSLONCE
Zrecenzowano 14 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem kilka razy, w dużych odstępach czasu, min. schabowy czy żeberka, i muszę przyznać, że były bardzo smaczne, dodatki też na odpowiednim poziomie, ale dopiero jak spróbowałem królika (polecane danie), wraz z podawanymi dodatkami, jestem w stanie lepiej ocenić lokal. Może to się wydać dziwne, królik nie przypadł mi całkowicie do gustu (to tylko kwestia gustu!), jednak jako całość, z wspaniałą marchewką, jestem w stanie stwierdzić, że danie zostało świetnie przygotowane, godne świetnej restauracji. Wystrój pasuje do menu, wszelkie akcesoria dla rodzin są do dyspozycji, łącznie z pokojem do karmienia i przebrania niemowlaka, miła obsługa. Jedyny minus to czas oczekiwania, ale za każdym razem warto było czekać. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić lokal tym, którzy gustują w śląskiej kuchni!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, szymont108
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, porcje nie za duże, wystrój ciekawy ale przyciasnawo. Ogólnie fajnie ale... Czegoś brakuje. Na plus kącik dla dzieci i bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, michalkM9475TY
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Najważniejsze - jedzenie smaczne. Zamowiliśmy zupę i drugie, porcje przyzwoite.
Wystrój wnętrza bardzo ładny. Co do obsługi mieszane uczucia.
Po wejściu do restauracji nikt do nas nie podchodzi żeby zapytać ile osób czy była rezerwacja itp. Pani za barem nawet nie podniosła glowy w naszą stronę. Dopiero po zaczepieniu kelnerka odnalazła rezerwacje i zaprowadziła do stolika.
Po co ta rezerwacja jak zajęte było max 35- 40% stolików? pomimo niedzieli i godz 14
Na zupę czekaliśmy ok 20min na drugie danie 1h 20min od zamówienia!!! Ok Pani podczas robienia rezerwacji mówiła że będzie trzeba dłużej poczekać, ale grubo ponad godz to przesada i nic tego nie usprawiedliwia. Poza tym zwykły obiad z karty bez udziwnień które by wydłużyły czas oczekiwania
Podczas oczekiwania na jedzenie zaczęlismy sprawdzać opinie na temat
prosiaka no i nie byliśmy odosobnionym przypadkiem. Parka którą kelnerka posadziła przy stoliku obok czekała aż ktoś podejdzie ok15 min po czym wstali i
wyszli ,nikt nie próbował ich zatrzymać dawno czegoś takiego nie widziałem.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, darthmar80

Restauracja Pod Prosiakiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Prosiakiem? Podziel się wrażeniami!