“Cudowny klimatyczny hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel Stara Poczta
Miejsce nr 2 wśród 8 hoteli w Tychach
Zrecenzowano 19 stycznia 2017

Byłam tam przez kilka dni podczas szkolenia. Hotel bardzo urokliwy na ścianach obrazy imitujące znaczki w końcu to poczta ;) ,miękkie wygodne łóżka .Czysto cicho w hotelu można skorzystać z basenu. Jednak to co mi najbardziej zapadło w pamięć to PRZEPYSZNE śniadania bardzo różnorodne z pyszną kawą nawet dla samego tego śniadania warto tam zanocować ;)

• Data pobytu: kwietniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Gagi1919
Napisz recenzję

Zrecenzowano 30 grudnia 2016

Spore, ciche pokoje z wygodnym miejscem do pracy. Smaczne śniadania. Personel bardzo fachowy i uczynny. Dobre położenie w pobliżu centrum i głównych atrakcji miasta.
Dużym atutem jest niewielkie SPA dostępne bez dopłat dla klientów hotelu (kilkunastometrowy basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi, grota solna).

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Artur D
Zrecenzowano 30 grudnia 2016

Każdego roku wraz ze znajomymi szukamy hoteli z ofertami weekendowymi Spa, tym razem wybór padł na Stara Pocztę. Jesteśmy baaardzo zadowoleni, pokoje przyjemne , wygodne łóżka, czysta łazienka.. Śniadania od 7-10 jest co wybrać(przeżroczyste folie na białych obrusach to w trosce o ochronę naszego srodowiska, na kazdym stoliku inf. dlaczego tak), obiadokolacje duże; 2 dania , deser, lampka wina dzbanek wody z cytrynką . W drugi dzień poezja"zupa krem z pomidorów, pyszny filet w sosie borowikowym, jabłko pieczone....Zabiegi extra klasyczny masaż , a panie zabieg na twarz z kwasem migdałowym, wieczorkiem kąpiel w salonie Afrodyta. Cały dzień mogliśmy korzystać z basenu, 2 rodzaje sauny, grota solna, jacuzzi, wanna z hydro, za 5 zł (mozna wypożyczyć szlafrok, ). Nie zdążyliśmy skorzystać z siłowni. Obsługa bardzo miła, pomocna, godz. zabiegów ustaliliśmy wcześniej , obiadokolacje zjedliśmy o 15.30 nie było problemu. Było super, atrakcyjna cena, blisko do muzeum Browaru Tyskiego . Nie wykluczone ,że kiedyś wrócimy. POLECAM

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój mieliśmy w nowej części ,widok na parking. Te pokoje po tej stronie mają klimatyzxację
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: grudniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, lucyna_bb
Zrecenzowano 14 listopada 2016

Hotel ładnie prezentuje się z zewnątrz, recepcja też jest niczego sobie. Przytłacza nieco kolorystyka: beże, brązy, różne odcienie pomarańczu, które kojarzą się z hotelami z lat `90. W pokoju hotelowym dość zimno jak na tą porę roku, po odkręceniu kaloryferów, niestety nie działały. Śniadania syte, każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety odpychające są "obrusy" foliowe na stołach, które jednoznacznie kojarzą się z tanią jadłodajnią. Hotel pełen sprzeczności.

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, zxc000
Zrecenzowano 13 września 2016

Doskonałe miejsce na relaks w centrum miasta. Pokoje czyste, jedzenie smaczne, strefa spa bez zarzutu. Blisko centrum i Browarów Tyskich, które można zwiedzać. Hotel jest niewielki, kameralny. Dla gości hotelowych nielimitowany dostęp do strefy spa.

• Data pobytu: styczniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, marteczka2015
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Tychy — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
Hotel Tychy
Hotel Imperiale
Nr 2 z 6 w lokalizacji Oświęcim
Liczba recenzji: 29
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Stara Poczta? Podziel się wrażeniami!

Hotel Stara Poczta — dodatkowe informacje

Adres: ul. Kosciuszki 24, Tychy 43-100, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Tychy
Udogodnienia:
Bar/salon Restauracja Obsługa pokojowa Spa
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 8 hoteli w Tychach
Zakres cen: 187 zł–212 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Stara Poczta 3*
Liczba pokoi: 39
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Stara Poczta. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?