Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Raj dla piwoszy!

Muzeum opowiada i pokazuje historię ważenia piwa oraz historię samego browaru. Prócz muzeum... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Przyjemne z pożytecznym - spacerek i smakowanie tego, co regionalne

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019
Justyna P
Myslowice, Poland

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Rezerwowliśmy bilety przez internet - niestety rezerwacja online nie jest możliwa z opcją na następny dzień (tylko na dwa lub więcej dni do przodu). Jeśli ktoś chce rezerwować na bieżący dzień lub następny trzeba dzwonić na recepcję. Zwiedzaliśmy w opcji muzeum + browar z przewodnikiem (25zł). Pani oprowadzająca bardzo miła, ciekawie opowiadająca o browarze. Muzeum czyste, nowocześnie urządzone, interaktywne z możliwością dotykania ekspozycji. Kino 3D. Interesujące eksponaty. Można zrobić sobie zdjęcie w beczce. Czas zwiedzania 2 godziny. POLECAM

1  Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W piątek nie mogliśmy zarezerwować wizyty zwiedzania przez internet ( brak wyświetlenia terminu i godziny), udało nam się zarezerwować zwiedzanie przez telefon. Można wybrać sobie trzy opcje zwiedzania (muzeum+browar od 16 lat, browar od 16 lat lub muzeum - bez ograniczeń wiekowych), cena wstępu - przystępna. Ilość naszej grupy to 13 osób dorosłych. Do każdego biletu małe piwo Tyskie gratis ( można kupić sobie duże piwo na wynos cena + kaucja za ciekawą butelkę - piwo ma datę ważności jeden dzień). Pani przewodniczka i Pani w recepcji bardzo miła i przyjemna. Browar jest pokazywany również od strony produkcyjnej co jest bardzo interesujące. Ciekawa jest także forma przekazywania informacji np kino 3D, możliwość zobaczenie, dotykania itp produktów z których powstaje piwo, fotobudka oraz gry zręcznościowe. Czas trwania zwiedzania to ok 2h. Parking bezpłatny.

Dziękujemy, AgnieszkaK6097
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Zwiedzajacy muszą mieć ukończone 16 lat i wynika to z przepisów o wychowaniu w trzeźwości, więc osoba <16 lat nie wejdzie. Bilet warto zarezerwować przez internet, bo wtedy widać, ile jest miejsc. My kupiliśmy sam bilet na zwiedzanie produkcji (1 godzina), bez zwiedzania Muzeum z przewodnikiem (2 godziny). Po zwiedzeniu produkcji i tak można wejść normalnie do muzeum na piętrze i we własnym zakresie obejrzeć wystawę. Samo zwiedzanie – wiadomo – fascynujące. Ale jest duzo chodzenia, równiez po schodach i przechodzi się na drugą stronę ulicy do drugiego budynku. Mieliśmy miłego przewodnika. Po zwiedzaniu schodzi się do pubu w piwnicy i za okazaniem biletu otrzymuje poczęstunek. Nieletni napój, dorośli piwo alkoholowe lub bezalkoholowe. W pubie siedzą też normalni goście z zewnątrz. W pubie jest mnóstwo innych piw innych browarów, co w sumie mnie dziwi. Czy w innych muzeach reklamują Tyskie?
Minusem jest słabo zaopatrzony sklepik w recepcji. W gablocie wystawowej czteropak czterech różnych piw, w rzeczywistości nie ma tego czteropaku różnych piw. Tyle zarabiają na piwie, że nie musza już dbać o zwiedzających? Chcieliśmy poznać cztery piwa w czteropaku. Za to poznaliśmy w pubie obce piwa.
Ok. 200 metrów poniżej wejścia do Muzeum jest ogromny parking z szlabanem i karta parkingową. Zwiedzajacy mają parkowanie gratis, w kasie muzeum można odbic kartę na darmową.

Dziękujemy, Mrjwr
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie przygotowane wystawy, jak i cały program i sposób zwiedzania. Przewodnicy nie zanudzają.

Dziękujemy, hen_daleko
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Jeśli zwiedzać Browar, to tylko ze Stefą! Pani Stefania opowiada tak ciekawie, że dwie godziny mijają w zastraszającym tempie. Sama historia Browaru jest bardzo ciekawa, ale opowiadana przez charyzmatyczną Ślązaczkę robi się po prostu fantastyczna! Naprawdę warto poświęcić dwie godziny, aby zobaczyć te cudowne budynki i samą produkcję.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, gaskaostrowska