“Polecam! ”
Lip-Smacking Cafe — recenzja

Lip-Smacking Cafe
Nr 1 wśród 2 Desery (Tychy)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo powolnej, aczkolwiek miłej obsługi uwielbiam ten klimat, kawę, ciasta i sałatki ❤️. Nie chodzę często, ale jak już przyjdę, to lubię posiedzieć.

Dziękujemy, Bizibit

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Miejsce ciekawe, przytulne, wystrój dość zróżnicowany, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Czasami ciężko o dobre miejsce, albo w ogóle o jakiekolwiek (przynajmniej ja tak trafiałem). Smaczne desery, uczciwe ceny.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mizaku
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce. Fajny wystrój. Desery dobre. Niestety bez wow. Słabe menu bez zdjęć produktowych. Dużo deserów reklamowanych tego samego dnia na fb jest niedostępnych. Bardzo mały wybór. Pierwsza wizyta ok, ale nie ma regularne odwiedziny - zbyt monotonnie.

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Numer jeden jeżeli chodzi o kawę !! kawa speciality + alternatywne parzenie. Wystrój super, lokal nadaje się na wszelkie spotkania. Ze znajomymi lub biznesowe. Polecam również ciasta i bajgle.

Dziękujemy, bart_omiejt759
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilkukrotnie i szczerze mówiąc - bez szału. Jedzenie niby dobre, ale nie jest to nic wyjątkowego. Te same pozycje można dostać w wielu innych miejscach w mieście. Dodatkowo ceny nie są adekwatne do jakości dań i obsługi. Na plus jest wystrój i lokalizacja miejsca.

Dziękujemy, hen_daleko

Lip-Smacking Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Lip-Smacking Cafe? Podziel się wrażeniami!