“Kolacja ”
Avanti — recenzja - ZAMKNIĘTE

Avanti
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Kolacja smaczna pięknie podana czuć ze wykorzystuje się tutaj dobry produkt czas oczekiwania i cena adekwatna do produktu . Przynajmniej my z Warszawy jesteśmy przyzwyczajeni jakość ma swoją cenę .

Dziękujemy, Sylmon

Zrecenzowano 23 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na prawdę dobre, pomocna obsługa i dobra lokalizacja - wszystko to na plus.
Ogólnie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, nieznamnazwy
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Avanti jest obecnie Steak House, karta jak w klasycznych tego typu (à la amerykanskich) restauracjach - steki, burgery, kilka salatek, makarony...i Velkopopovicky Kozel. Restauracja przestrzenna (nie "siedzi sie sasiadowi na glowie") czysta & z obledna i bardzo mila obsluga. RibEye oraz argentynska poledwica wypieczona wedle zamowienia, swieza z adekwatna iloscia dodatkow. Na deser idealna beza Pavlova. Polecam na posiedzenie ze znajomymi jak tez z rodzina.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 844jurajk
Zrecenzowano 3 września 2018

Byliśmy w tej restauracji po raz drugi. Za pierwszym razem wszystko było ok, teraz jakość drastycznie się pogorszyła. Zamówiliśmy rosół, burgera i placki w sosie grzybowym. Rosół był kwaśny i jakby 3 dniowy, doprawiony magi dla zamaskowania smaku. Burger był smaczny, ale bardzo drogi. A placki praktycznie nie miały sosu. Nie polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

zamówiłam sok marchewkowy świeżo wyciskany , dostałam jabłkowy ....
Wymienili mi na sok marchewkowy rozcieńczony z tym sokiem jabłkowym który zwróciłam kpina jakaś jak myślą , że ktoś się nie zorientuje .

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, mariola h

Avanti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie