eDreams
Agoda.com
Wyświetl wszystkie 7 ofert
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Typ podróży: Podróż służbowa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RESTAURACJA_ARENA, Kierownik sprzedaży, Hotel Arena Spa & WellnessOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

• Typ podróży: Podróż służbowa
Zrecenzowano: 27 listopada 2018

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RESTAURACJA_ARENA, Kierownik sprzedaży, Hotel Arena Spa & WellnessOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Zrecenzowano: 30 stycznia 2018

Wskazówka dotycząca pokoi: All rooms are good
Termin pobytu: grudzień 2017
Zrecenzowano: 23 września 2017 z urządzeń przenośnych