Zrecenzowano: 21 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt we Florze mile mnie zaskoczyl. Ladne pokoje, czysto (jedynie mozna czas na zmiany dywanow w pokojach). Mila obsługa. W restauracji smacznie. Polozenie hotelu idealne na przyjazd służbowy. Polecam :)

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, wiogra
Zrecenzowano: 30 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Piękne kameralne miejsce. Cegła kamień drewno i kwiaty. Polecam aby w codziennym pędzie zatrzymać się na chwilę. Recepcja profesjonalna i uprzejma. Restauracja przytulną. Posiłki smaczne. Smak zrekompensował długi czas oczekiwania na jedzenie.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Sebastian M
Zrecenzowano: 7 października 2017

Hotelowa restauracja bardzo kameralna i przyjemna. Obsługa bardzo miła. Oczekiwanie na posiłek dość krótko. Pierwsze dania jakie zamówiliśmy to żurek śląski - smaczny i konkretny oraz krem ze szparagów z grzankami - bardzo rozgrzewający i przyjemny dla podniebienia. Jako drugie danie podano nam roladę śląską z kluskami i czerwoną kapustą - rolada pyszna, kluski gumowe, zaś kapusta zupełnie nietrafiona, jej słodki sam nie przypadł mi absolutnie do gustu oraz stek w sosie kurkowym z pieczonymi ziemniakami - pychota! Ceny średnie, aczkolwiek nie które dania drogie. Ogólnie warto zajrzeć!

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, nataliag22
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017

Zjedliśmy kolację w hotelowej restauracji, tak więc wypowiem się wyłącznie o aspektach kulinarncyh: wystrój taki sobie, ceny nie najniższe, menu na pierwszy rzut oka interesujące, na talerzu dalej prezentuje się nieźle. Smakowo? hmmm, no jest miejsce na poprawę .... powiedzmy raczej średni poziom

Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, TeKaGie
Zrecenzowano: 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pierwszy kontakt z tym hotelem, który nie chciał dać ani 1% rabatu nie był zachęcajacy. Cena weekendowa i koniec.
Jednak cały pobyt był pasmem pozytywnych wrażeń. Jakie to wrażenia, które sprawiają, że daję najwyższą ocenę?
1. Odżywiam się inaczej niż 95% ludzi i zazwyczaj w hotelach nie mam co zjeść Mimo, że to bardzo proste jedzenie, kuchnia jakoś ma tym problem. To był pierwszy hotel, który przygotował dla mnie dokładnie to, o co prosiłem. Po prostu: warzywa surowe i fasola z puszki.
2. W każdym dniu wymiana ręczników, sprzątanie pokoju i porządkowanie rzeczy, które niekoniecznie leżały ładnie :)
3. Espresso w godzinę po śniadaniu za Darmo? Nie ma sprawy!
4. Miska owoców dostępna na wyciągnięcie ręki? Jak najbardziej!
5. Zamiast kawy kakao? Proszę bardzo.
6. Późny wyjazd i możliwości pozostania cztery godziny dłużej w pokoju? Bez problemu!
7. Wifi, to naprawdę wifi, a nie pseudo łącze o żadnej przepustowości. Super szybkość, żadnego zawieszania. Brawo!

Poza tym, czystość, ciekawy wystrój wnętrza, spokój i bardzo uprzejma obsługa. Hotel nieco na uboczu, ale jeśli ktoś ma potrzebę, sklep Lidl 400 metrów od hotelu.

Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2016