“Średnio”
La Classica — recenzja

La Classica
Nr 12 wśród 93 Restauracje (Tychy)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety średnio. Ciężko jest trafić, kiedy lokal jest otwarty. Jak już się uda to samo wnętrze przyjemne. Co do jedzenia, po prostu okey, ale bez większego szału. Trochę brakuje w nim 'tego czegos' od serca. Lemioniady dla mnie kiepskie.

Dziękujemy, silentiumtenere

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Doprawione idealnie. Dobre wino. Fajny wystrój. Jedyne co nam przeszkadzało to starsza kelnerka warcząca na Pana wypiekającego pizzę - brak szacunku dla współpracowników. Dla nas była oczywiście miła :)

Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Świetna prawdziwa włoska pizza wypalana w piecu opalanym drewnem. Produkty użyte do przygotowania "placków" bardzo dobrej jakości. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, kogmar
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Odwiedziłam La Classice co najmniej 5 razy i próbowałam rożnych potraw żeby wyrazić obiektywną opinie. Uważam,że to jest naprawdę bardzo dobra pizza! już żadna inna w Tychach mi nie smakuje.
Ceny są przyzwoite, lokal czysty, klimatyczny, a obsługa bardzo miła no złego słowa nie można powiedzieć - szczerze Polecam ! :)

Dziękujemy, DZIENDOBRYSLONCE
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzy wizyty i kazda udana! Pizza przepyszna! Ciasto genialne, dobra jakość składników i miła obsługa! Będę wracać!

Dziękujemy, annakD8083SU

La Classica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Classica? Podziel się wrażeniami!