średnio

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
Seba1973
Mysłowice

Zrecenzowano: 1 września 2019

Byłam w dniu dzisiejszym z mężem i dzieckiem ...Obiekt nie powala, średnia ilość atrakcji porównując do innych takich miejsc w PL; opaski na ręce w opłakanym stanie - jak zwróciłam uwagę Pani obsługującej klientów, by zwrócili na to uwagę, moja uwaga została zignorowana. Na pewno tu już nie wrócimy, ceny wysokie. Bardzo długi czas oczekiwania w barze w środku, jedna i ta sama osoba przyjmuje zamówienia i przygotowuje posiłki. Słabo

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Marta123830
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park posiada mały parking. Ceny wg. mnie za wysokie. Ludzi dużo i to w tygodniu. Pierwsza wizyta polegała na szukaniu atrakcji. Miejce dobre dla dzieci. Podłoże śliskie więc polecam klapki. Szatnie koedukacyjne jedynie prysznice osobne. Radzę, zanim przyjedziecie, zapoznać się z mapką obiektu oraz dowiedzieć się jak wejść z "drogi" do przybierali a potem do szatni i dalej. Jest trochę do zastanowienia się.

Dziękujemy, Seba1973
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W okresie wakacyjnym promocja przy zakupie biletu na 3 godz. - 4 godzina gratis.
Byliśmy wbtygodniu i nie było tłoku, parking pusty.
Super zjeżdżalnie, czerwona troszkę za krótka ale spełnia oczekiwania;-).
Podłoga faktycznie śliska, w strefie brzegowej przy basenie z falą trzeba mieć się na baczności żeby nie stracić równowagi.

Dziękujemy, Alpaki-Zabraniec
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Obiekt nowoczesny,przestronny jednak naszym zdaniem przeznaczony wyłącznie dla rodzin z małymi dziećmi.Sztuczna fala mała, rwąca rzeka to tylko z nazwy.Wygrywa Aquadrom

Dziękujemy, Editt M
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Czytam niektóre recenzje z niedowierzaniem. Ludzie wymieniają detale i minusy i na tym opieraja swoja ocenę pomimo niewątpliwie znacznej przewagi plusów. (Brawo w szczególności dla Pani, której dzieci boją się trzaskania w przebieralniach oraz Pana, ktory caly czas myslal o mokrych butach w szafce)

Osobiscie doceniam roznorodnosc atrakcji, ich poziom oraz to, że w Tychach jest tego typu obiekt. Chodzę regularnie z żoną i dwuletnim dzieckiem i jeszcze nam się nie znudziło, wręcz przeciwnie. Myślę że osoby w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Na koniec jeden minus za śliskie płytki przy strefie dla dziecka, kiedyś rzeczywiście był problem, my z przyzwyczajenia chodzimy tam powoli i ostrożnie. Proszę o przyjrzenie się temu tematowi.

Mocne 4/5

Dziękujemy, prasolek