Tychy

“Uśmiechnięta obsluga”

Rock and Rondel Restaurant
Nr 16 wśród 93 Restauracje (Tychy)

Lokal, a w szczególności ogródek bardzo klimatyczny, spędziliśmy tam naprawdę miłe popołudnie. Od razu na wejściu uwagę zwraca uśmiechnięta, pomocna, a przy tym nienachalna obsługa, jedzenie dobre (klasyczna śląska rolada z kluskami i czerwoną kapustą), bez nadmiernie długiego oczekiwania na podanie posiłku. Niedzielne popołudnie, sporo klientów, no i okazało się, że na deser nie ma już widniejącej w karcie, bezy, ale bez problemu, Pan zaproponował w zamian smaczny sernik, który był naprawdę smaczny, kawa też smaczna, co akurat nie wszędzie jest regułą :). We wnętrzu trochę gęsto ustawione stoliki, ale jako, że siedzieliśmy w ogródku, może to tylko takie pierwsze wrażenie, trzeba będzie w jakiś chłodniejszy dzień sprawdzić. Lokal z pewnością wart polecenia, szczególnie w ciepłe dni.

Dziękujemy, Travel67291863096

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się z chłopakiem na niedzielny obiad. Zamówiliśmy schabowego z frytkami, roladę z kluskami i kapustą, a na przekąskę grissini.
Rolada lekko sucha, ale ogólnie była smaczna, kluski, sos i kapusta też były w porządku, natomiast nie mogę powiedzieć, że było to coś, co mnie zachwyciło. Raczej zwykłe barowe danie. Za to schabowy niedosmażony w środku, a frytki były smażone na starym oleju... Całość średnia, nie było tragedii, chociaż za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Najgorsze w tym wszystkim okazały się jednak grissini. Miałam nadzieję, że za tą cenę dostanę (nie pamiętam dokładnie czy 13, czy 16 zł) wypiekane paluszki, a otrzymałam 8 sztuk gotowców podgrzanych w piekarniku, niczym nie różniących się od tych z Lidla z sosem czosnkowym...
Na obsługę czekałam przy stoliku ok 20 min. po czym podeszłam po karty sama. Lokal był prawie pusty, mimo to czekaliśmy na obiad prawie godzinę.
Podsumowując-nie mogę powiedzieć, że było najgorzej. Jedzenie w miarę smaczne, ale nie za tą cenę. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, ale niezorganizowana. Wystrój lokalu dosyć przytulny.
Niestety, dla mnie to miejsce prosperuje raczej na bar z obiadami niż restaurację. Czegoś temu miejscu brakuje... Raczej drugi raz się nie wybiorę.

2  Dziękujemy, Bizibit
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Rock and Rondel to jedno z moich nowszych ''odkryć'' choć pamiętam jeszcze poprzednią Kasztelańską :P

Zdążyłem być już kilka razy i za każdym było super. Karta w sam raz, jedzenie wyśmienite, a kelnerki to nie tylko ładne buzie. Nie zawsze jest tak (a szczególnie w Tychach) że kelnerka ma w ogóle pojęcie o tym co jest w karcie, a Te Rock-menki , świetnie potrafiły doradzić i jak by intuicyjnie wyczuwały czego chcą klienci, bo wszystkie stoliki były pod wrażeniem.

P.S. podobno nie wszyscy chwalą to miejsce, ale nie wiem dlaczego ?
Dla naszej ekipy to najlepsze miejsce na golonkę i świetne na wszytko inne.

Dziękujemy, smigielsky
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Wspaniałe odkrycie zarówno jeśli chodzi o smak jak i stylowe wnętrze.
Piękny ogródek, idealny do sączenia zimnego Prosseco
Zarówno sałatka z łososiem , jak i żeberka wspaniałe . Ceny trochę wysokie w porównaniu do innych tyskich kulinarnych miejsc, ale zdecydowanie porcje i smak warte tej ceny. Punkt obowiązkowy w Tychach.Na pewno wrócimy !

Dziękujemy, Kalsme
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas restaurant week spozywalismy danie miesne i wegetarianskie.Obydwa zestawy wyjatkowo smaczne.Serdecznie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dorota D

Rock and Rondel Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Rock and Rondel Restaurant? Podziel się wrażeniami!