“Średnio i drogo. ”

Rock and Rondel Restaurant
Nr 16 wśród 93 Restauracje (Tychy)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się z chłopakiem na niedzielny obiad. Zamówiliśmy schabowego z frytkami, roladę z kluskami i kapustą, a na przekąskę grissini.
Rolada lekko sucha, ale ogólnie była smaczna, kluski, sos i kapusta też były w porządku, natomiast nie mogę powiedzieć, że było to coś, co mnie zachwyciło. Raczej zwykłe barowe danie. Za to schabowy niedosmażony w środku, a frytki były smażone na starym oleju... Całość średnia, nie było tragedii, chociaż za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Najgorsze w tym wszystkim okazały się jednak grissini. Miałam nadzieję, że za tą cenę dostanę (nie pamiętam dokładnie czy 13, czy 16 zł) wypiekane paluszki, a otrzymałam 8 sztuk gotowców podgrzanych w piekarniku, niczym nie różniących się od tych z Lidla z sosem czosnkowym...
Na obsługę czekałam przy stoliku ok 20 min. po czym podeszłam po karty sama. Lokal był prawie pusty, mimo to czekaliśmy na obiad prawie godzinę.
Podsumowując-nie mogę powiedzieć, że było najgorzej. Jedzenie w miarę smaczne, ale nie za tą cenę. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, ale niezorganizowana. Wystrój lokalu dosyć przytulny.
Niestety, dla mnie to miejsce prosperuje raczej na bar z obiadami niż restaurację. Czegoś temu miejscu brakuje... Raczej drugi raz się nie wybiorę.

2  Dziękujemy, Bizibit

Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Rock and Rondel to jedno z moich nowszych ''odkryć'' choć pamiętam jeszcze poprzednią Kasztelańską :P

Zdążyłem być już kilka razy i za każdym było super. Karta w sam raz, jedzenie wyśmienite, a kelnerki to nie tylko ładne buzie. Nie zawsze jest tak (a szczególnie w Tychach) że kelnerka ma w ogóle pojęcie o tym co jest w karcie, a Te Rock-menki , świetnie potrafiły doradzić i jak by intuicyjnie wyczuwały czego chcą klienci, bo wszystkie stoliki były pod wrażeniem.

P.S. podobno nie wszyscy chwalą to miejsce, ale nie wiem dlaczego ?
Dla naszej ekipy to najlepsze miejsce na golonkę i świetne na wszytko inne.

Dziękujemy, smigielsky
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Wspaniałe odkrycie zarówno jeśli chodzi o smak jak i stylowe wnętrze.
Piękny ogródek, idealny do sączenia zimnego Prosseco
Zarówno sałatka z łososiem , jak i żeberka wspaniałe . Ceny trochę wysokie w porównaniu do innych tyskich kulinarnych miejsc, ale zdecydowanie porcje i smak warte tej ceny. Punkt obowiązkowy w Tychach.Na pewno wrócimy !

Dziękujemy, Kalsme
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas restaurant week spozywalismy danie miesne i wegetarianskie.Obydwa zestawy wyjatkowo smaczne.Serdecznie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dorota D
Zrecenzowano 5 lutego 2019

Byłem kilka razy i zawsze mi smakowało. Karta nie przesadzona co do ilości i cen. Dania bardzo dobre i ciekawie podane. Mnie szczególnie smakują polędwiczki albo stek na kamieniu. W tle dobra muzyka rockowa - szczególnie polska, co jak dla mnie jest miodem na uszy. Jedyną rzeczą, która mi trochę przeszkadza, jest przepełniający obie salę zapach kuchennego tłuszczu. Może lekka korekta wentylacji i będzie super. Obsługa bardzo miła i pomocna. W chwili obecnej jak dla mnie, najciekawsze miejsce na dobry obiad w Tychach.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Jarek_Jarek

Rock and Rondel Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Rock and Rondel Restaurant? Podziel się wrażeniami!