“Pysznie ”
Kawiarnia Co Bądź — recenzja

Kawiarnia Co Bądź
Zamów online
Nr 6 wśród 93 Restauracje (Tychy)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zrobiony ze świeżych składników, nie ma problemu żeby wymienić jakiś składnik na inny. Koktajle pyszne. Naprawdę polecam.

Dziękujemy, Paulina S

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo niepozorne z zewnątrz tak jak i okolica, natomiast w środku ogromne zaskoczenie - przemiła obsługa, ciekawe menu. Bardzo dobre kanapki (bajgle) bogate w świeże i pyszne składniki. Smacznie i do syta. Polecam ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bartekbanasik
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podsumowanie wnuka : pyszne , świeże , szybko , tanio ! Bajgiel nowojorski - rewelacja ! Herbata , smootie ananas banan mango starczyło by za sniadanie ! Trzy osoby , wypas Ok 80 zł

Dziękujemy, ma_gorzatam136
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Mila obsluga wszystko swieze. Zawsze biore bajgla Amerykanski Klasyk z podwojnym bekonem i podwojnym jajkiem z sosem musztardowo-miodowym.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, lidstrompl
Zrecenzowano 11 marca 2019

Fajny - serdeczny i miły luzak Kelner :) Bajgle pycha, zimowa herbata mniam :) Minusik za czystość ... no niestety stół "szpula" się lepił, po ustępujących gościach nikt nie przetarł nawet stołu, zabrano tylko brudne naczynia i zostawiono nam okruchy i lepki blat :/

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Sightseer435248

Kawiarnia Co Bądź — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Co Bądź? Podziel się wrażeniami!