“Najlepsza pizza w mieście”
La Fontana — recenzja

La Fontana
Nr 3 wśród 93 Restauracje (Tychy)

Zdecydowanie najsmaczniejsza pizza jaką jadłem i najbardziej włoska. Lokal jest urządzony klasycznie, ale ładnie. Nie ma się do czego przyczepić

Dziękujemy, Michal_P_01

Bardzo dobra pizza w stylu neapolitańskim. Smaczna z dobrej jakości składnikami. Nie ma się do czego przyczepić. Sam lokal wewnątrz i na zewnątrz przyjemny. Polecam.

Dziękujemy, nanatetama
Zrecenzowano 7 września 2019

Najlepsza pizzernia w mieście i w regionie (nie licząc bliźniaczego lokalu w Katowicach). Właściwie każda z pizz jest wyborna. Niesamowite połączenia smakowe. Oryginalne włoskie składniki. Pyszne napoje - zwłaszcza italska oranżada na bazie soków.

Dziękujemy, Łukasz J
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ile razy tam jestem, tyle razy wychodzę uszczęśliwiona i w pełni najedzona
Wszystko w menu jest przepyszne! Pizze, makarony, desery - mistrzostwo świata.
Gnocchi jakie tu jadłam, nie zapomnę nigdy w życiu!
Gdyby tylko Tychy były bliżej...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 991kamilaz
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W drodze do kina zatrzymaliśmy się na kolacji w tym lokalu. To był trafny wybór. Pizza wyborna, świeże i dobrej jakości składniki. Szybka obsługa.

Dziękujemy, mirosm

La Fontana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Fontana? Podziel się wrażeniami!