Tychy

“Zawsze idealni!”
La Fontana — recenzja

La Fontana
Nr 3 wśród 93 Restauracje (Tychy)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ile razy tam jestem, tyle razy wychodzę uszczęśliwiona i w pełni najedzona
Wszystko w menu jest przepyszne! Pizze, makarony, desery - mistrzostwo świata.
Gnocchi jakie tu jadłam, nie zapomnę nigdy w życiu!
Gdyby tylko Tychy były bliżej...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 991kamilaz

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W drodze do kina zatrzymaliśmy się na kolacji w tym lokalu. To był trafny wybór. Pizza wyborna, świeże i dobrej jakości składniki. Szybka obsługa.

Dziękujemy, mirosm
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem przyjemność spróbować pizzy w dwóch wydaniach i powiem szczerze, niczym nie różniły się od tych spożywanych niedawno na Sycylii, w jednej z najlepszych pizzerii. Wniosek, warto wpaść do Fontany. Piec opalany drewnem, dobrej jakości składniki i bardzo szybka obsługa, wczoraj 5 różnych kelnerek obsługiwalo nas bardzo szybko i sprawnie. Jedynie na rachunek musiałem czekać nieco dłużej.

Dziękujemy, LeszekG647
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo dobra, typowo włoska pizza. Trochę mały wybór, niestety. Obsługa ok. Plus za ogródek gdzie można zjeść w ciepły wieczór.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Najlepsza pizza w mieście - warunek: trzeba pokochać pizzę neapolitańską. Najwyższej jakości oryginalne włoskie produkty i przemiła obsługa sprawiają że smak i atmosfera są niezapomniane. Na pewno tam wrócę i będę polecał wszystkim znajomym.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, kogmar

La Fontana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Fontana? Podziel się wrażeniami!