“Dobra kawa nigdy nie jest zła”
Promenada — recenzja

Promenada
Nr 9 wśród 93 Restauracje (Tychy)

Podczas pobytu nad Jeziorem zdecydowanie polecam udanie się do kawiarni "Promenada" na chwilę relaksu z dobrą kawą i lodami. Lody nakładane szpatułką "od serca", a nie wydzielane, co do mililitra łyżeczką jak to często bywa. Jedna porcja nawet dla osoby dorosłej bywa wystarczająca. Ponadto polecam najlepszą Frappe jaką do tej pory piłem w Polsce.

Dziękujemy, grzegorz_1311

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Pyszna kawa, herbaty smakowe, lody, zapiekanki oraz wino serwowane w karafkach :)
zawsze tłoczno, super klimat, pieski mile widziane. Na luzie i z relaksem. Dobrze się tu czuje.

Dziękujemy, aleksandra o
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lody i cudowne kawy . Miejsce godne polecenia z super obsługą i przepięknym widokiem. Można się wybrać zarówno na romantyczną randkę jak i spotkanie rodzinne bądź że znajomymi.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Marta Majka K
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa i gofry. Duży wybór produktów, każdy szbko znalazł coś dobrego dla siebie. A widok na Paprocany dodatkowo uprzyjemnia wizytę :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Dagmara S
Zrecenzowano 19 stycznia 2019

Promenada to punkt obowiązkowy każdej wizyty na Paprocanach w Tychach.
Miejsce cenię za wysokiej jakości produkty (polecam szczególnie lody i desery!), miłą obsługę i świetną lokalizację.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Artur W

Promenada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Promenada? Podziel się wrażeniami!