“Jestem w szoku że tak wysoko oceniona”
Joker Restauracja — recenzja

Joker Restauracja
Nr 16 wśród 93 Restauracje (Tychy)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: śniadania 8 zł - 16 zł zupy 8 zł - 17 zł
Zrecenzowano 1 września 2019

Zarezerwowałam stolik na rocznicę ślubu , wcześniej zamówiłam żur który był bardzo smaczny , dlatego nie miałam oporów przed zaproszeniem tam lubego , w restauracji odbywało się przyjęcie , kelnerka biegała pomiędzy nami a gośćmi z przyjęcia , nikt nie poinformował mnie o tym wcześniej , chociaż wyraźnie zaznaczyłam , o kolacji z okazji rocznicy ,gdybym dostała informacje o przyjęciu zmieniła bym lokal na inny , no ale cóż siedzieliśmy z mężem przy świecach , patrząc na roztańczonych gości z sali niedaleko , słuchając skocznej muzyki , i przekrzykując ją . Potem to już było tylko gorzej , zamówiliśmy dziczyznę , i o ile danie męża w większości było zjadliwe , tak moje śmierdziało , było mocno nie świeże dzik miał jeszcze na sobie sierść , a surówka którą nam podano pachniała wszystkimi zapachami lodówki , swojego dania nie tknęłam , wyszłam głodna , kelnerka widząc nie tknięty talerz pozbierała ze stołu , nie spytała o przyczynę nie tknięcia , odrazu przyniosła rachunek , szybko uciekając z pola widzenia ,widać było jej speszenie , myślę więc że wiedziała o stanie dań . Niesmak pozostał , mimo pozytywnych opinii zasłyszanych o tej restauracji . Żałuję że nie miałam telefonu aby pokazać tu ilość sierści w talerzu

Dziękujemy, Kasia N

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, miła obsługa kelnerska, piękny wystrój i spokojna atmostfera. Ceny adekwatne do porcji. Bardzo polecam ten obiekt.

Dziękujemy, 766bartoszp
Zrecenzowano 19 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bez względu na porę roku i propozycje menu w Jokerze zawsze można dobrze zjeść. Dla fanów dan sezonowych bez problemu znajdzie się coś ciekawego.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Polecam każdemu restauracje Joker w Tychach, nadaje się na mniejsze wesele czy też przyjęcie rodzinne. Obsługa bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Jedzenie jest pyszne i wykwintnie podane. Restauracja ma bardzo fajny klimat i piękny wystrój.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest okropne, tragiczne i oszukane. Jestem w gastronomii od kilkunastu lat i serwowane dania są przesiaknieta lenistwem i oszustwem. Byłem jako gość z ulicy i na imprezie rodzinnej i niestety stosunek jakości do ceny był tragiczny. Nie polecam.

Termin wizyty: maj 2018
3  Dziękujemy, 227lukaszs

Joker Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tychy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Joker Restauracja? Podziel się wrażeniami!