“Świetna restauracja, bardzo polecam ”
L'Antica Stazione — recenzja

L'Antica Stazione
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Trzebinia)

Święta restauracja, klimat Włoch, klimat starego peronu. Coś pięknego. Produkty włoskie dają wszystkiemu odpowiedni smak, obsługa miła i pomoże doradzić.

Dziękujemy, DamianD808

Nic dodać.. nic ująć - jak na pizze to tylko tam!
Cudowna pizza, pyszne dania, aromatyczna herbata - nasz, sposób na wspaniały wieczór!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka Z

Byliśmy przejazdem i watro było minimalnie zjechacc z trasy. Jedzenie pyszne, cenowo mega przystępnie. Obsługa bardzo miła. Polecamy na 5*

1  Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cieszę się, ze takie miejsce powstało w Trzebini. Włoska kuchnia w najlepszym wykonaniu. Paluchy z oliwa, pizza na cienkim cieście z pieca opalanego drewnem, dobre desery i menu dla dzieci a to wszystko na peronie dworca PKP -naprawdę dobry klimat. Z przyjemnością tu wracam z cała rodzina. Polecam!!!!

Dziękujemy, Megaopcja
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Dobre jedzenie, miła obsługa, przyjemny dla oka wystrój, a wszystko przesiąkniete koleją. Pizza prosto z pieca. Swietnie zrobione makarony.

Dziękujemy, RatJago

L'Antica Stazione — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzebinia, Małopolskie

Trzebinia, Małopolskie
Chrzanów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w L'Antica Stazione? Podziel się wrażeniami!