“Spoko miejsce”
Bistro Przepis — recenzja

Bistro Przepis
Nr 6 wśród 88 Restauracje (Tarnów)
Opis: Bistro Przepis oferuje państwu dania kuchni włoskiej oraz pizze na cienkim cieście. W naszym menu znajdziemy też akcenty kuchni polskiej jak zupy czy tradycyjne pierogi. Wysokiej jakości kawa dostępna także na wynos dogodzi nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Dla tych szukających czegoś na słodko mamy ciasta i torty. Znajdziecie u nas też państwo pyszne smoothie i swierzą lemoniade.
Zrecenzowano 12 września 2019

Dania w bardzo dobrym stosunku cena/jakość. Deserki boskie, kawka wyśmienita, Lokalne piwko - Pilsvar - super!:-)

Dziękujemy, R_ubud173

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bistro przepis to kolejne ciekawe miejsce na kulinarnej mapie Tarnowa. Warto tu zajrzeć by zjeść pyszne danie bądź napić się np. lokalnego piwa (browar pilsweizer z Grybowa).
Ogólnie widać tu pomysł na kuchnie. Nie jest jednoznaczna, są różne kierunki - gorąca Italia, słoneczny Izrael, odległa Tajlandia. Jednakże jest to spójne. Menu nie jest ani nazbyt rozbudowane ani skromne. Bazują na świeżych, dobrych jakościowo produktach.
Obsługa miła, sprawna, uśmiechnięta :)
W sezonie letnim ich ogródek mieści się w przyjemnym, nowo wyremontowanym miejscu ale lokal w środku tez niczego sobie. Nie była to nasza pierwsza ani ostatnia wizyta. Serdecznie polecam!
Tym razem na stole wylądowały dania:
Zupa kalafiorowa (jako zupa dnia - 10 zł) - aksamitna, wyczuwalny kalafior i śmietanka. Przyprawy wyważone, nie dominują. Jedynie grzanki jakby straciły swoją świeżość, chrupkość ale smacznie okraszone przyprawami.
Burger z frytkami 27 zł - bardzo dobry z małym ale bo sos był nazbyt słodko kwaśny, jakby chciał skraść to danie i zagrać pierwsze skrzypce. Mięso wypieczone w punkt, całość dobrze skomponowana.
Burger wegański 28 zł - ich falafel to jeden z lepszych jakie jadłam (a wiele ich już było na tapecie) - absolutnie nie mdły, świetnie i z wyczuciem doprawiony, zdecydowanie króluje w tym daniu. Wegańska mozzarella przepyszna, aspirująca do bycia wegańskim cheddarem a frytki z batatów na wpół słodkie na wespół wytrawne. Całość nabiera kształtu jak z najlepszych burgerowni! A mięsożerca także chwalił, stwierdził ze następnym razem zamówi właśnie weganski.

Dziękujemy, ninisiaq
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Extra jedzonko, ciekawe menu, domowe lody! Wysmienity hummus z frytkami z batatów. Lody na deser w smakach jakich jeszcze nie znałam. Np. Ciemny sezam....

Dziękujemy, karolina r
Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne, miła obsługa tylko muzyka nie dla mnie (jazz) jedzenie fajnie podane, ładnie ułożone i ciekawe menu. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, kierowcamana
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Generalnie wszystko raczej w porządku. Uprzejma właścicielka, menu nierozbudowane nadmiernie, dosyć smaczne posiłki ceny przystępne.
PO bardzo słabym doświadczeniu sprzed około roku, widoczna wyraźna poprawa.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Mirosław K

Bistro Przepis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Przepis? Podziel się wrażeniami!