Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“dobre jedzenie” 4 5 gwiazdkowych
Restauracja Bristol — recenzja

Restauracja Bristol
Krakowska 9, Tarnów 33-100, Polska
+48 14 621 22 79
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 17 wśród 51 Restauracje (Tarnów)
Kuchnie: Polska, Pizza, Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Płatność kartami American Express, Płatność kartami Discover, Płatność kartami Mastercard, Płatność kartami Visa, Bufet, Dostawa, Bezpłatny wydzielony parking, Bezpłatna sieć Wi-Fi, Bar, Ogródek, Rezerwacje, Miejsca siedzące, Alkohol, Na wynos, Obsługa kelnerska, Wino i piwo
Opis: Hotel Bristol to czterogwiazdkowy hotel, położony w samym centrum Tarnowa, który oferuje swoim gościom najwyższą jakość usług oraz uroczą atmosferę Tarnowskiej starówki. Od Rynku Tarnowskiego dzieli go jedynie 5 minut spacerem (350 m). Pobyt w naszym hotelu pozwoli Państwu zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach i korzystać z przyjemności naszych usług, a samochód można zostawić na monitorowanym parkingu. Wysoki standard naszych usług obejmuje organizację wesel i innych imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji. Każdy kto marzy by zorganizować przyjęcie weselne w Tarnowie, może liczyć na Hotel Bristol. Do dyspozycji gości oddajemy nasz taras, jak również doskonale wyposażone sale bankietowe oraz jedną z najlepszych restauracji w Tarnowie. Serwujemy tradycyjne potrawy kuchni staropolskiej oraz europejskiej. Pełna obsługa gastronomiczna, profesjonalna obsługa hotelowa oraz przyjazna atmosfera są gwarancja udanego pobytu w Hotelu Bristol. Państwa komfort jest naszym priorytetem. Z przyjemnością przygotujemy ofertę specjalną dla gości zainteresowanych różnymi formami pobytu - seniorów, zakochanych, rodzin z dziećmi itp. Jesteśmy renomowanym hotelem w Tarnowie. Nasz hotel przez swoją długa historię miał przyjemność gościć wielu znanych osobistości ze świata kultury.
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom
Liczba recenzji: 143
27 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 34
“dobre jedzenie”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 11 grudnia 2013

Restauracja znajduje się na terenie hotelu. Jedzenie nie najgorsze. Miła obsługa. Można tu zorganizować większą imprezę np. ślub, studniówkę itp., duża sala do tańczenia, polecam.

Data wizyty: marcu 2013

16 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 31
“syf”
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 czerwca 2012

śmierdzi starym łojem i brudem. jedzenie wstrętne i można mieć biegunkę

Pomocne?
2 Dziękujemy, george_wind
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tadeusz N, Właściciel, Restauracja Bristol, 15 grudnia 2014
Thank you for such a kind review. We hope you visit our restaurant again in the future.

Restauracja Bristol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bristol? Podziel się wrażeniami!