“Spoko restauracja”
Hacjenda El Paso — recenzja

Hacjenda El Paso
Nr 10 wśród 88 Restauracje (Tarnów)
Kuchnie: Meksykańska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i syto. Wystrój odpowiedni do menu. Ceny optymalne. Idealne na spotkanie ze znajomymi lub na obiad rodzinny

Dziękujemy, 832agnieszkac

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Ta restauracja nie ma nic wspolnego z meksykanska kuchnia!!!!Jedynym akcentem ktory byl zwiazany z meksykiem to byla meksykanska muzyka...kuchnia meksykanska posiada wiele przypraw czy jak np avocado ktore prawie wystepuje w kazdym daniu czy nawet przekasce...w El Paso tego nie posiada...!!!!! Ja nie mam pojecia z skad sie wziely takie recenzje pozytywne?Prosty przyklad zamowilem trzy tacosy...salaty nawalone z ktorej woda splywala...ogorki swierze...troche wolowiny malo smacznej i lekko pikatnej...normalnie masakra...jedyna rzecza ktora mi smakowala byla szarlotka na cieplo..

Dziękujemy, Pawel C
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Miła obsługa. Czasami problem ze stolikiem. Życzę sukcesów i zmiany lokalu na większy :) A jak będą wygodne krzesła to będzie już super.

1  Dziękujemy, tarkow
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Pierwszy raz byłam w tak dobrej restauracji meksykańskiej. Jedzenie bardzo smaczne, ładnie przyrządzone, świeże, porcje adekwatne do ceny i miła obsługa. Lokal jest czysty, palą się świece przy stoikach, wystrój bardzo klimatyczny, drewniany, wiszące sombrera, suszone papryczki. W tle gra piękna muzyka z Karaibów. Polecam wizytę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Goralka91
Zrecenzowano 25 marca 2019

Niesamowity meksykański klimat (choć El Paso jest miastem należącym do USA jednakże leżącym przy granicy z Meksykiem). Zamówiłem burrito które mi bardzo smakowało. Cena nie była zbyt wygórowana. W restauracji czuć esencję Ameryki Łacińskiej. Będąc w prawdziwym Meksyku nie zjadłem lepiej przyrządzonego mięsa niż Hacjendzie El Paso, dlatego też gorąco polecam. Nie próbowałem jednak innych dań ale głęboko wierze, że są przyrządzane na prawdziwy, meksykański przepis!

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, MonsieurSauvage

Hacjenda El Paso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hacjenda El Paso? Podziel się wrażeniami!