Tripadvisor
Tarnów
Zrecenzowano: 3 stycznia 2020

Hotel naprawdę wspaniały ! Duże pokoje, przystępna cena , parking pod hotelem . Śniadania oraz cała kuchnia godna hotelu 5 gwiazdek plus . Jeśli jesteś z dzieckiem warto wziąć stroje kąpielowe w bezpośrednim sąsiedztwie Aquapark

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, kzasie273932
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta C, Kierownik ds. PR, Hotel KantoriaOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2020

Dziękujemy za opinię i wybór naszego Hotelu. Cieszymy się, że Państwa pobyt upłynął w miłej atmosferze i pozostawił pozytywne wspomnienia. Serdecznie zapraszamy ponownie przy kolejnej wizycie w Tarnowie. Z miłą chęcią przygotujemy dla Państwa pokój w wybranej kategorii.

Zrecenzowano: 15 września 2019

W tym obiekcie zatrzymuję się często, gdy jestem w Tarnowie i mogę wybierać. Cicho i "wszędzie blisko". Przyjemnie. Po ostatniej wizycie też nie zmieniam swojego zdania i zamierzam zatrzymywać się tu częściej

Dziękujemy, mbaczy304203
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta C, Public Relations Manager, Hotel KantoriaOdpowiedź udzielona 19 września 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i zaufanie. Cieszymy się, że po raz kolejny zdecydował się Pan wybrać nasz Hotel zatrzymując się w Tarnowie. Nie ma nic cenniejszego niż satysfakcja naszych gości i powracający klienci. Serdecznie zapraszamy ponownie. Z miłą chęcią przygotujemy dla Pana pokój w wybranej kategorii.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

doskonały na krótkie pobyty
powinny być 4 gwiazdki
nienaganna obsługa Pań recepcjonistek
bardzo wydajna klimatyzacja obsługiwana pilotem, rewelacyjny szwedzki stół + restauracja z bogatym menu, parking zamykany na noc

Dziękujemy, ajarac424602
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta C, Public Relations Manager, Hotel KantoriaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i wybór naszego Hotelu. Cieszymy się, że miło wspomina Pan naszą obsługę, pokoje hotelowe i ich wyposażenie oraz potrawy i śniadania serwowane w naszej restauracji. Nie ma nic cenniejszego niż satysfakcja z pobytu naszych Gości. Serdecznie zapraszamy przy kolejnej wizycie w Tarnowie, z miłą chęcią przygotujemy dla Pana pokój w wybranej kategorii.

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Wszystko na wysokim poziomie, dodatkowo super lokalizacja, spokój i cisza. Hotel usytuowany jest z dala od zgiełku. Czystość i obsługa bez żadnych zastrzeżeń. Byłoby super, gdyby parking był wliczony w cenę.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, ajezio166997
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta C, Public Relations Manager, Hotel KantoriaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy za pozytywną opinię i wybór naszego Hotelu. Cieszymy się, że nasz obiekt zapewnił należyty odpoczynek, spokój oraz ciszę podczas pobytu w Tarnowie. To dla nas niezwykle budujące kiedy wiemy, że oczekiwania naszych gości zostały spełnione.
Informacja dotycząca parkingu i opłaty jest umieszczona na portalach rezerwacyjnych w zakładce "informacje, o Hotelu ". Nasi klienci mogą również wybrać parking publiczny, bezpłatny, usytuowany ok. 50 m od nas. Parking hotelowy jest dodatkowo płatny, jednak jest to kwota w wysokości 12 zł/ doba. Parking bezpośrednio przed hotelem jest dozorowany i zamykany na noc. Mamy nadzieję, że przekłada się to na komfort i bezpieczeństwo w zakresie samochodów naszych klientów.
Zachęcamy, by następnym razem dokonać rezerwacji poprzez bezpośredni kontakt z recepcją (telefonicznie, mailowo) lub poprzez naszą stronę internetową, gdzie na naszych Gości czekają atrakcyjne benefity :)

Serdecznie zapraszamy ponownie przy kolejnej wizycie w Tarnowie, z miłą chęcią przygotujemy dla Pana pokój w wybranej kategorii.

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Rezerwowałam pokój dla rodziny, którzy byli bardzo zadowoleni z pobytu. Pokoje komfortowe, duże i przestronne, czyściutkie, do tego miły i pomocny personel. Lokalizacja hotelu blisko parku (duży plac zabaw), basen -myślę, że informacja ważna w szczególności dla rodzin z dziećmi. Moi bliscy chwalili śniadania, że są smaczne i obfite, a dania z karty które zamawiali bardzo im smakowały, nawet robili zdjęcia bo były świetnie podane! Podsumowując POLECAM

Dziękujemy, 72Kinga184
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 1martunia1, Public Relations Manager, Hotel KantoriaOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

Dziękujemy za pozytywną opinię i wybór naszego Hotelu. Cieszymy się, że Pani rodzina była zadowolona z pobytu w naszym obiekcie. To dla nas niezwykle budujące kiedy wiemy, że oczekiwania naszych Gości zostały spełnione. Tym bardziej, że gastronomia, czystość i właściwe podejście personelu są dla nas priorytetem. Z przyjemnością przygotujemy dla Pani/ Pani rodziny pokój przy następnej wizycie w Tarnowie.
Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,