“Wieczorna wizyta ”
Chilli Mili — recenzja

Chilli Mili
Nr 49 wśród 88 Restauracje (Tarnów)
Opis: Specjalizujemy się w przygotowywaniu wspaniałych dań z wykorzystaniem chrupiącego kurczaka w złocistej panierce. Całe nasze menu jest oparte właśnie o soczystego, panierowanego kurczaka w towarzystwie najlepiej dobranych i wyselekcjonowanych świeżych dodatków! Zjecie u nas Burgery, Tortille, Chicken Waffles, Nachosy, Frytki, Boxy, Kubełki, Sałatki czy zestawy dla dzieci.

Przystępne ceny , kurczaki lepsze niż w kfc ;) kubełki mega obfite , bardzo smaczne , dodatkowo piwo z lokalnego browaru

Dziękujemy, pakonabogato

Chilli Mili — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Chilli Mili? Podziel się wrażeniami!